Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
forever Mansur :good:

Eskiden MM'nin bir anlamı vardı. Marlyn More en bilinendi. Arkasından yerli rakibi Mine Mutlu ortaya çıktı. Ve tarih bize ağır bir ceza kesti. Murat, Mansur, Melih.

istanbulda akp alır gibime geliyo kılıçtaroğlu ndan bişiy çıkmaz.. kılıçtaroglu keske melih gökçegin karsısına geçip ankarada adaylıgımı koyuyorum deseydi... oyları alırdı ama şimdi bilmedigi bi şehirde adayım diye geziyo biraz zor..

chp onde gidio ama ankarada cankayayi bile alamicakk

arkadaslar ona buna kızıp benlğinizden vaz gecmeyin kendiniz hangi partiye yakın hissediyosanız ona verin.ben eski bir mhpliyim.hala ülkücüyüm.akp ye kızıp chp ye oy veren mhpliler nerde kaldı ülkücülük nerde kaldı sağcılık demeden gecemiyorum.ben artık mhpli değilim ama ülkücüyüm.sebebide partinin yöneticileridir.oyum akp ye...bundan sonrada her zaman akp ye olacak (yönetim bu cizgide olursa)

bir istanbullu olarak sunuda sölim chp hayatının yanlışını istanbulda yaptı kılıçdaroğluyla... belki baska tanınmış birini koysa kazanabilirdi.kılıcdaroğlunun insanları karalama felsefesinden dolayı bi çok chpli arkadasım akp ye gecti...buda bizim işimize geliyo sağolsun chpli yöneticiler :)

Geri