Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
Buğra, bence yazına dikkat etmelisin..

herkesin fikrine saygı duyman gerekiyor, evet ben mesajımda Mansur Yavaş seçilemeyeceği için ve Melih Gökçek başımızdan gitsin diye Murat Karayalçın'a oy vericem dedim...

bu demek olmuyorki ben vatanımı, milletimi sevmiyorum yada apoyu zamanında destekleyen birini savunuyorum...

ona bakılırsa, Melih Gökçek'e veririm demişsin.. o kimin, hangi partinin belediye başkanı adayı? akp.. ee bende sana onlarca vidyo ve resim veririm akp'nin başı ve ülkemizin başbakanına ait.. zamanında Atatürk'e söven, apoya SAYIN diyen, Türkiye'yi İran gibi İslam devleti yapmaya çalışan..

mesaj yazarken, ucu başkasına dokunmayan, başkasının vatan, bayrak, millet sevgisini sorgulamayacak mesajlar yazmalısın...

konuyu açan arkadaş ne demiş? tartışma ve gerilim olmaması için, yorum yazmadan, tartışma çıkarmadan, ankete oy kullanın demiş..

hee, bende arkadaşın dediğine karşı gelip yorum yazdım ama ben kimsenin fikrine saygısızlık yapmadım..
:alkis::alkis::alkis:

ona bakılırsa, Melih Gökçek'e veririm demişsin.. ..

öle bi ifadem yok
ama gönlüm mansur yavastan yana sadece beypazarını idare ettigi gibi anakrayı edebilcekmi o konuda endisem vardı onuda görüştügüm kişilerlen aldıgım olumlu yorumlarla azalttım.

kararına saygı duyarım, ama benim o görüntüleri izledikten sonraki duygularımı bilemem kaç kişi anlar.

belediye secimlerini parti olarak değil kişi olarak düşünüyorum kişinin partisi ne yapmıs diye değil, kişi ne yapmıs diye bakıyorum o zmanda karayalcına kin duyuyorum.

parti olarak baksaydım zaten bu durum oluşmazdı.

benim tercihim

mansur yavas
melih gökcek
.
.
.
karayalcındır

öle bi ifadem yok
ama gönlüm mansur yavastan yana sadece beypazarını idare ettigi gibi anakrayı edebilcekmi o konuda endisem vardı onuda görüştügüm kişilerlen aldıgım olumlu yorumlarla azalttım.

kararına saygı duyarım, ama benim o görüntüleri izledikten sonraki duygularımı bilemem kaç kişi anlar.

belediye secimlerini parti olarak değil kişi olarak düşünüyorum kişinin partisi ne yapmıs diye değil, kişi ne yapmıs diye bakıyorum o zmanda karayalcına kin duyuyorum.

parti olarak baksaydım zaten bu durum oluşmazdı.

benim tercihim

mansur yavas
melih gökcek
.
.
.
karayalcındır
Duygularımıza hakim olmak zorundayız. Birileri de ya sev ya terk et diye talihsiz bir laf etti. Yanlış olduğunu sonra o da anladı ana iş işten geçmişti. Aynı kişi günü geldi askerlik yan gelip yatma yeri değildir dedi. Gene pişman oldu. Bazı şeyler ağızdan bir kere çıkmaya görsün. Kimse kimseye benimle aynı görüşte değilsin diyerek kapıyı gösteremez. Bu yanlış.

konu kitlesin beyler yorum yapmayalim dedik ama ilk ben yaptim. bosuna birbirimizi kirmayalim..

Kırmak kırılmak bizlere yakışmaz.

konu kitlesin beyler yorum yapmayalim dedik ama ilk ben yaptim. bosuna birbirimizi kirmayalim..

yok bence konunun kilitlenmesine gerek yok.. sadece bir gerilme oldu okadar, oda büyütülecek kadar değil..

dediğim gibi herkes karşısındakinin fikirlerine saygı duymak zorunda..

konu kilitlenmesin, seviyeli bir şekilde anket oylamaya devam edilsin, sakin sakin burada yorum yazıp birbirimizle fikirlerimizi paylaşalım..

Belediye seçimlerinde bence göz onunde bulundurulması gereken partilerden çok adaylar olmalı diye düşünüyorum,Oyum Mansur Yavasa,sebebi ise İ.Melih Gökçek Ankara için bir çok şey yapmıstır bunu görmezlikten gelmek yanlıştır.Ama halkımızı sömürdüğü ve servetine servet kattığıda bariz bir şekilde açıktır.Karayalçına hiç sans bile vermiyorum çok eski bir sima,adında yazılanlar çok,insanlar yeni yüzler görmek istiyor.Mansur yavasın alamayacağını düşünüp Chp yada Akp ye oy verilmesine de bir türlü anlam veremiyorum sanki seçim sonunda oy verdiğiniz aday kazansa yada kaybetse size ödül yada ceza mı vercekler,ki bunu istemediğiniz adaya vererek potansıyeli var die yapmak anlamsız.Hep böyle die die birileri yıllardır Ankarayı yönetiyor.Saygılar...

heheh ben gene geçen seçimlede olduğu gibi oy kullanamayacağım partilerin peşinden koşmaktan oy veremiyorum

Geri