Ankara da yerel secimler__??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan CeyCeyX
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

oylari gorelim

• Kullanılan toplam oy
    166
walla ben cok kizdim bende akp weiriorum ama melihi koydu bitirdi... inatina mhp vercem ve mhp nin adayi cok ii bi lider ankara icin

hayırlısı olsun bakalım... az kaldı seçime. birde bu ankete göre seçimleri yorumlamayın sakın:D tavsiye:D:D

vay be ülkenin geldiği duruma bak :(
eskiden pkk nın p sini söyleyemeyip , suratlarını kapatan adamlar şimdi televizyonlara çıkarak kürdistan diye bağırabiliyor , ülke ne hale geldi bölündü bölünecek ,gruplaşmalar oluştu , atatürk şu an hayatta olsa kesin kahrından ağlıyor oluyordu , gençlik mükemel.... peki akp li arkadaşlarım sorarım size 6 yıllık dönemde 1 tek yapılan birşey söyleyin bana ,satılanlar hariç

bana gore cok sey yapildi, sana gore hic bisey. Bu yuzden yorum olmasin dedik ama diyen ben ilk yorumu yapan ben :)

valla ben MHP yi sevmem Ülkücüde değilim lakin oyum Mansur`a. Melih çok çok iyi bile olsa(malesef değil) başkalarınada şans tanımak lazım diye düşünüyorum

mansur alamaz diye karayalcına vercem diyenler bu ülkeyi terketsin diyorum

karayalcının sarı kırmızı yeşil bayraklar altında apo sloganları eşliğinde çıktıgı mitingin görüntülerini isteyenle paylaşabilirim

ayrıca ankette siyasi parti yerine aday ismi verilseydi daha iyi olurdu.

önemli olan aday isimleri..

oy verilecek dürüst isim akla ilk mansur yavas geliyo ama o alamazsa melih gökcek alsın

karayalcın denen kişi benim gibi vatansever biri için bir düşmandır

abilerim bilir karayalcının demir köprüsünü haıtırlatırım herkese

kkamyon geçince çöken daha sonradan kamyon geçmesin diye yükseklik bariyeri konulan
ve melih gökcegin 50 günde yıkıp yenisini yaptıgı

su bir geercektir ankaraya kazandırmıs oldukları çok fazladır yediyse götürdüyse bilemem orasını

dürüstlik diyosanız mansur yavas oda beypazarında yaptıklarını insallah ankaradada yapabilri alırsa secimi

ister teröristlerle ortak olsun ister vatanhaini olsun melihe inat karayalcın dersenizde sizin tercihiniz

bu kadar sert yazmamın nedeni az önce o video yu tekrar izlememden dolayıdr kimse alınmasın

Son düzenleme:
Hepsi hikaye. CHP, AKP, MHP veya diğerleri hiç fark etmez arkadaşlar. Partiyi bir kenara koyun. Particilikten vaz geçmek lazım. Amaç kim size daha iyi hizmet verecek. Önemli olan o. Yıllardır Ankara'da belediye seçimlerinde oy kullandım. Gün geldi CHP, AP (gün eskiden böyle bir parti de vardı:kop:) ANAP, AKP' ye oy verdim. Ama parti için değil adayları için. Şu Ankara'da olsaydım ve Turgut Altınok bırakmasaydı oyum onaydı yani bu durumda mecburen AKP'ye oluyor. Halbuki AKP zihniyetini günahım kadar sevmiyorum. Tıpkı i.Melih Gökçe'yi sevmediğim gibi. O nedenle de B.Şehir için ne Melih ne de AKP olurdu. Çünkü Melih'i sevmem, ta Keçiören belediye başkanlığından beri sevmem. Mansur Yavaş, takip edebildiğim kadarı ile hizmet için Ankara'ya en yakışan kişi. Karayalçın Ankara'ya biraz hafif geliyor gibi.

mansur alamaz diye karayalcına vercem diyenler bu ülkeyi terketsin diyorum

Buğra, bence yazına dikkat etmelisin..

herkesin fikrine saygı duyman gerekiyor, evet ben mesajımda Mansur Yavaş seçilemeyeceği için ve Melih Gökçek başımızdan gitsin diye Murat Karayalçın'a oy vericem dedim...

bu demek olmuyorki ben vatanımı, milletimi sevmiyorum yada apoyu zamanında destekleyen birini savunuyorum...

ona bakılırsa, Melih Gökçek'e veririm demişsin.. o kimin, hangi partinin belediye başkanı adayı? akp.. ee bende sana onlarca vidyo ve resim veririm akp'nin başı ve ülkemizin başbakanına ait.. zamanında Atatürk'e söven, apoya SAYIN diyen, Türkiye'yi İran gibi İslam devleti yapmaya çalışan..

mesaj yazarken, ucu başkasına dokunmayan, başkasının vatan, bayrak, millet sevgisini sorgulamayacak mesajlar yazmalısın...

konuyu açan arkadaş ne demiş? tartışma ve gerilim olmaması için, yorum yazmadan, tartışma çıkarmadan, ankete oy kullanın demiş..

hee, bende arkadaşın dediğine karşı gelip yorum yazdım ama ben kimsenin fikrine saygısızlık yapmadım..

Geri