astra 1.3 cdti (kendinizi kandırmayın beyler)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aduken
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arıza yapacak ne özelliği varki? :)) özellikli araba arıza yapar bence:)
:D yok onlarda motor sürekli arıza yapıyormuş yarım saattte bir durup motoru soğutup sonra yola devam ediyormuşsun :D

arıza yapacak ne özelliği varki? :)) özellikli araba arıza yapar bence:)
yuh yani şımarıklığın daniskası abartmayın be almanyadan trye donanımsız geliyorsa dandik bi ülkede yaşadığınızın kanıtıdır arabalarla dalga geçiceğinize kendi halinize bir bakın derim

yuh yani şımarıklığın daniskası abartmayın be almanyadan trye donanımsız geliyorsa dandik bi ülkede yaşadığınızın kanıtıdır arabalarla dalga geçiceğinize kendi halinize bir bakın derim
yüksel kızılacak bişey yokki burada hemen alevleniyorsun sadace kendi aramızda konuşuruz şakada olsa gerçekte olsa

Kardeşim bak okumadan dinlemen böyle seviyesiz yorumlar sana hiç yakışmıyor!! ben onu bis içn konuştum astra için değil. Yukarıyı okuyupta cevap yazda ortamı germe

Arkadaş ne istiyonuz yaw siz bu 1.3 cdti astradan,
Sorarım size neden o zaman lambalarda kapıştığımda 20-30 metre arkamda kalıyor diğer arabalar.
yeter artık bu arabadan bu kadar daha fazlasını istiyorsan gücüm falan demişsin al vectra 1.9cdti ondan sonra konuşma artık derim ben.

iyi geceler derim ben çok sinirlendim, nedir bu istediğiniz araçtan.
hmmm kalkıştamı ?hangi arabaları arkanızda bırakıyorsunuz???

:rolleyes:

Kardeşim bak okumadan dinlemen böyle seviyesiz yorumlar sana hiç yakışmıyor!! ben onu bis içn konuştum astra için değil. Yukarıyı okuyupta cevap yazda ortamı germe
gökhan bende dikkat ettiysen be kelimesini kullandım sert olmasın die bi an corsadan bahsediyorsun sandımda :)

bencede biz bis için konuşuyoruz bende dedim bisler almanyadan geliyor herhalde

Valla ben Türkçe öğretmeniyim o kadar anlam bilim dersi v.s aldım ama be nin ortamı yumuşatma anlamı içerdiğini ilk kez duyuyorum:) neyse derdimiz opelle değil bisle tamam

;) ;) ;) ya nebiliyim corsadan başladınız birden olay dönmüş özür dilerim :sorry: :cry: :o

erkanm ne diyorsun sen bu 1.3 astralar içn?

Geri