Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

melinin yaylarına daha 3 hafta var.
arkadaşlar son noktayı bugün koydum
temiz ve sadece 2 hafta kullanılmış koni amörtisörleri taktım az önce ; ama yaylarla değil 5 cm yaylar ile koni amörtisör tavsiye edilmedi daha fazla tak tuk yapar dediler bende takmadım ; orijinal yayları ile taktık ; amörtisörlerde sertlik ayarı ve alçaltma özelliğe sahip ne kadar sert o kadar yere yakın demek ; coil-ex 5 cm yayları geri verdim yerine 3.5 cm yaylar alıcam ;yaylar gelince 3.5 coil-ex + koni amörtisörlü dört dörtlük araba olcak o zaman ; ama opel servisi adını vermek istemiyorum koni amörtisörler orijinal yaylar ile kullanırsan daha çok randuman alırsın dediler ; yaylarla kullanacağın zaman daha sportif olcak ama önve arkalardan gelen seslerden kurtulamazsın dediler ; en son durum koni amörtisör ve orijinal yayları ile takılı şu anda araç ; koni amörtisörler en sert ayarında ve 2 cm yere yaklaştı metre ile ölçtük belkide yayı takmaktan vazgeçerim duruma bağlı

yavrum yaylar bugun ınıyor sana nerden hbr ucmussa o medyanın uydurmasıdr :D

gumrukten cekılıyor dıye hbr verdıler bana bende onların yalancısıyımm ama bı gelsınn oy oy oy :D

hadi hayırlı uğurlu olsun melii gümrükten çekiliyor ise yarın sende o zaman
kolay gele

beklıyurm bende delı oldumm yanıı bır mal neden gumrukte bekler dıye ınsallah sorunsuz cıkar

ahanda konilerim birde üstten görünüş

05062009740.jpg

06062009741b.jpg

alperen far,jant ve ön ekle senin olay bitmiş olur sanırım başka projelerin varmı bilmiyorum ama kolaylamışsın baya işi tebrik ederim.

eibach'e çamur atmayın lütfen alıcak olanlarında kafası karısıyor böyle dizel araca benzin yayı koyarsan tabi tak tuk eder biz 1.6 benzinli astrada 5cm eibach kullanıyoruz ne tak tuk war ne gıcırtı var taş gibi maşallah..

Geri