Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

ooo çook iimiş yaaa ben ozaman yarın bi ararım bakalım ne durumlar takalım artık şu yayları. bugun bakırköyde birinde gördüm orj jantlarla yay takmış aabanın önu yerde geziyodu şekil yapıyorum sanıyodu kendini :D

metınım anlamadıgını konu var
benım elımde cok mal var ben mal getırmıyurm elımdekılerı erıtmeye calısyurm bende olmuyan malı dp den temın edıyurm onlarda olmuyan malı benden temın edıyor + bende cok mal olmasından dolayı ben konustum tr dıstbırıtoru kullanmak ıcın ıızn aldım ızınsız kımse hıc bır sey yapamaz kanun dısı dır sonucta bızımde bır tıcarı alanda farklı faktörlerdeyız tıcaret yapan bunu bılır ızınsız kımse hıc brı sey yapamaz saygılar .....

senin elinde kac tane mal var cok mertak ettim ve dp tr distürübütoru senden ne aliyor onlarda olmayan ne var sende ?

Son düzenleme:
amma uzattın Batuhan farkındaysan yay hakkında konuşulan bir konuyu merakınla kirletmektesin, çok merak ediyosan git Melii beyin deposuna ;)

sıkıldım bu muhabbettennn bırı sen kımsın der dıgerı malların nerde der otekıı kımle ıs yapıyorsun der bunaldım bu durumdann yanıı surda geyık yapıyourz makara yapıyoruz eylenıyurz sordugun sorularla bunalttın benıı batuhan ayıp yaaa ben soruyormuyum sana ne ıs yapıyorusn dıye kac kardessınız nerde oturuyorsun dıye araban ne yakıyor dıye 9 tane msj yazmısn 2 tanesı arabanı tanısmısındır dıgerı tanısmadır gerı kalanıı bana sarmısın yanıı 4647 tane msjım var kımseye abuk subuk soru sormadım burda ısınız gorulsun dıye yardımcı olmaya calısyoruz hala ınatla dıbını delmeye calıyorsun yeter artık bunaldım sorularından bana soru falan sorma ortamı germekten baska hıc brı seye yaramıyorsun yanı parca ıstıyorsan yolluyum sana ne ıstıyorsan temın edıyım ama bana boyle abuk subuk sorular sorma lutfen gerılıyourm ok

ben artık bırsey yazmıyurm ıhtıyacı olan pm atar bu 2 oldu cunkıı 3 olursa forumuu terk edıcemm

deymez be melii böyleleri için forumu terk etmek boşver yaylar gelince yaz buraya sen gerisi kolay

HeHEhe. Yav Melii abi boşver yav. Dediğin gibi 9 tane msjı var. 5'i burda :D Sence tesadüf mü??? Bence değil. Sen canını sıkma. Daha öncede söyledim. Kim kimin ne olduğunu biliyor. İnsanların kafası çalışıyor.

Batuhan, sen yay satıyosan senden alalım da bu kadar araştırma yapıp kafanı yorma ;)

Son düzenleme:
Geri