Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

alperen gerek yok bosverr ben burdayımm nede olsa fake dıye bır sey yok ortada arkadas yanlıs anlamıs olabılır

Melii bey'den biraz önce Dp tuningin sahibi Gökhan beyle aralarında geçen konuşmayı aldım ;) inanmayan arkadaşlara kısaca özet geçiyim ; aralarındaki konuşmada melii abi kendini onlara sordğunu söyleyen biri olduğunu söylüyor Gökhan bey ise haberi olmadığını, elemanların melii beyi tanımayabileceğini fakat malları melii beyle birlikte alıp dağıttıklarını söylüyor ;)
yani kısacası ortaya bi laf atarken olayı tam araştırmalıyız vede melii beyin yalan söylemeye ihtiyacı olmadığını anlamalıyız ;) tanıyan tanır zaten melii abiyi forumdan bilir herkes ! Lütfen ortaya bi laf atıyorken, karşımızdaki insanı ne duruma düşürebiliceğimizi düşünelim !!! Ayıptır günahtır !!!

ben gokhanla ıs yapıyurm sen elemanlarla konustuysa tabı tanımazlar beni

onunııcn kafamdan fıyat verıyurm dımı sıze ?
ekle benı msn adresıne ordan detaylı durumu anla ondan sonra buraya yorumlarınıı yazarsınn ok meliibora@hotmail.com kımseyı kandırma gıbı bır nıyetım yok bılen bılıyor benı sattıgımız mal bellı allan bellı calıstıgımız fırmalar bellı

Tamam eyvallah DP tuning gökhan ithalatci ve Türkiye distrübütorü
sen gökhan dan alip satiyorsun buda senin 2 ci el oldugunu, İTHALATCİ VE DİSTRUBUTOR OLMADİGİNİ GÖSTERİR .
dogrumuyum yanliş miyim ????????

bende aynısını söylemeye çalıştım Can abi daha açıklayıcı olduğun için teşekkürler ;)
Batuhan arkadaş baya araştırmacı ama melii beyde yalan olmaz yanlış adama çattı ;)

DP tuning gökhan ithalatci ve Türkiye distrübütorü
Melii'de Gökhan dan alip satiyor buda onun 2 ci el oldugunu, İTHALATCİ VE DİSTRUBUTOR OLMADİGİNİ GÖSTERİR .
Melii beyde yalan yanliş olurmu olmaz mi sen karar ver artik.

Ben kendi adıma konuşayım. Can abinin ve Mustafa kardeşimin dediği gibi mal Çin'de üretiliyorsa olsa malzeme iyiyse sorun yok. Çin'de Malezya'da üretilen her mal çakma telefonlar gibi dandik değil heralde :D

Ayrıca Melii abi bu zamana kadar DP de çalışıyorum diye bişey demedi. Sadece tanıdığını söyledi. Eibach marka yaylardan elinde çok olduğu için burda konuştu. Biraz zor ama bunu bu başlığı başından sonuna kadar okuyan anlar. Burda bi nevi geyik yapıyoruz. Hatta bi nevi değil artık 3 aşağı 5 yukarı herşey belli olduğu için ben baya bi geyiğe vurdum artık. Bunuda burdan açıklıyorum artık Burak :D :D :D :D

Her söyleneni ciddiye alıp hiç menfaatimiz olmadığı halde araştırma yapmanın, insanları tanımadan haklarında yorum yapmanın, kırıcı olmanın alemi yok.

Ben kendi adıma konuşayım. Can abinin ve Mustafa kardeşimin dediği gibi mal Çin'de üretiliyorsa olsa malzeme iyiyse sorun yok. Çin'de Malezya'da üretilen her mal çakma telefonlar gibi dandik değil heralde :D

Ayrıca Melii abi bu zamana kadar DP de çalışıyorum diye bişey demedi. Sadece tanıdığını söyledi. Eibach marka yaylardan elinde çok olduğu için burda konuştu. Biraz zor ama bunu bu başlığı başından sonuna kadar okuyan anlar. Burda bi nevi geyik yapıyoruz. Hatta bi nevi değil artık 3 aşağı 5 yukarı herşey belli olduğu için ben baya bi geyiğe vurdum artık. Bunuda burdan açıklıyorum artık Burak :D :D :D :D

Her söyleneni ciddiye alıp hiç menfaatimiz olmadığı halde araştırma yapmanın, insanları tanımadan haklarında yorum yapmanın, kırıcı olmanın alemi yok.

tesekkur ederımm :)

uğur itiraf et gerçekleri benimde açıklıycaklarım var belgeler var:D:D:D:D

:) konu iyi sapmış rotasından... okudum yazılanları herkese hak veriyorum aslında.

dp eib. tr disp.ok melii diğer firmalar gibi mal alan bir kişi ve geldiği taktirde sitede de satacak onuda anladık. burda yanlış olan melii nin eib.tr disp.rüyüm demesi çünkü böyle birşey yok melii sadece alıp satıyor anladığım kadarıyla. herhalde arkadaşın bahsetmek istediği konu bundan ibaret. sonuçta bu mallar geldiği zaman dp iç piyasaya verecek. o zaman da hangisi ucuz olursa ordan alırız.

Bence uzatmanın anlamı yok. Burda hepimiz ihtiyacımız olan şeyleri alıyoruz ve ihtiyacımız olmayan şeyleride satıyoruz. Bugune kadar çok sattım aldım ve arkadaşlara da yardımcı oldum. Herşey gerçek sanal değil. Herşeyden önce dürüst olmak önemli.
iyi günler.

:) konu iyi sapmış rotasından... okudum yazılanları herkese hak veriyorum aslında.

dp eib. tr disp.ok melii diğer firmalar gibi mal alan bir kişi ve geldiği taktirde sitede de satacak onuda anladık. burda yanlış olan melii nin eib.tr disp.rüyüm demesi çünkü böyle birşey yok melii sadece alıp satıyor anladığım kadarıyla. herhalde arkadaşın bahsetmek istediği konu bundan ibaret. sonuçta bu mallar geldiği zaman dp iç piyasaya verecek. o zaman da hangisi ucuz olursa ordan alırız.

Bence uzatmanın anlamı yok. Burda hepimiz ihtiyacımız olan şeyleri alıyoruz ve ihtiyacımız olmayan şeyleride satıyoruz. Bugune kadar çok sattım aldım ve arkadaşlara da yardımcı oldum. Herşey gerçek sanal değil. Herşeyden önce dürüst olmak önemli.
iyi günler.

metınım anlamadıgını konu var
benım elımde cok mal var ben mal getırmıyurm elımdekılerı erıtmeye calısyurm bende olmuyan malı dp den temın edıyurm onlarda olmuyan malı benden temın edıyor + bende cok mal olmasından dolayı ben konustum tr dıstbırıtoru kullanmak ıcın ıızn aldım ızınsız kımse hıc bır sey yapamaz kanun dısı dır sonucta bızımde bır tıcarı alanda farklı faktörlerdeyız tıcaret yapan bunu bılır ızınsız kımse hıc brı sey yapamaz saygılar .....

Geri