Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

wıııııııyyyyyyyyyk mevzular fena fena ortam fena gerilmiş bukadar sorun olduğunu bilse eibach yetkilileri bu konuda yazışan herkese bi yay verirlerdi sanırım :D...... bu arada ugur okadar yay almışsınız bide dp nin sahibiymişsin abi bu eziyet nieeeeeeeee :D:D:D yap bize bi güzellik

ya boşver serdar hür ya alıcaksın konileri takıcaksın takacaksın 3.5 lukları bakalım ses yapıyormu o zaman
ama ben melinin arkasındayım herkes ondan alcak bak gör

:D :D :D :D :D :D :D

Açıklıyorum o zaman. Biz yayları aldık. 1 ay oldu. XXXyX marka. Bide DP tuning benim :D

(Ciddiye alanlar olurmuş bide :) )

evet yayları uğur sattı XXXyX marka -5 cm yaylar vurma falan yok taş gibi oldu yükseklerde geziyoruz yani herkese tavisye ederim sıkıntı yaşanırsa uğur hiç bi şeyden de sorumlu olmuyor en iyiside bu zaten:D:D

wıııııııyyyyyyyyyk mevzular fena fena ortam fena gerilmiş bukadar sorun olduğunu bilse eibach yetkilileri bu konuda yazışan herkese bi yay verirlerdi sanırım :D...... bu arada ugur okadar yay almışsınız bide dp nin sahibiymişsin abi bu eziyet nieeeeeeeee :D:D:D yap bize bi güzellik

:D Amacım başlık açıp boş boş konuşmak. Milletin kafasını bulandırmak :D Mal satma telaşım yok :D Ben şuan da Malezya'da demir döküyorum :D

evet yayları uğur sattı XXXyX marka -5 cm yaylar vurma falan yok taş gibi oldu yükseklerde geziyoruz yani herkese tavisye ederim sıkıntı yaşanırsa uğur hiç bi şeyden de sorumlu olmuyor en iyiside bu zaten:D:D

Astra jip oldu :D Evet vurma değilde devrilme söz konusu olur :D Eğer sorun yaşarsanız para iadesi olmadan yayları iade alırım :D

(Not: Bu kadar geyikten sonra site yönetimiden uyarı alırsam hiç şaşırmam :D )

:D:D:D
konuyu kapatıp kaçmamız yakındır uğur merak etme sen.

ya boşver serdar hür ya alıcaksın konileri takıcaksın takacaksın 3.5 lukları bakalım ses yapıyormu o zaman
ama ben melinin arkasındayım herkes ondan alcak bak gör

alperen aslında bende senin gibi hiç kimseye sormadan etmeden gittim yayları taktırmıştım sona söktürdüm sona aynen senin gibi ayarlı amortisör aradım hatta bitane bul k&w markaydı sanırım ama setti o hem yay hem amortisör 2500 tl tam alıcaktımki sona vazgeçtim. bakalım şu eibahın diesel yayları bi gelsin ozaman belli olucak;)

bu arada bu yaylar nezaman gelcek yaaa ayın ortasına geldik gene ne iş anlamış deilim.

serdar yaylar geldi kardeşim bu hafta gelir senin arkadaşada.

Geri