Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

uğur kim bakıyorsa haberleşelim de toplu alalım angelları sonra toplu ek alırız:D
bu arada ne durumda yaylar saldımı acaba kendini?

Tamam kardeşim haber veririm. Alacak arkadaşlarım var. Melii iyi bi fiyat söylerse alırlar.

Yaylar aynı. Salma olmadı. Bende iyice alıştım konforsuzluğa ;) Araba tam kıvamına geldi. Maşalllahhhhh :D

arkadaşlar 2 haftadır giremiyorum nete yeni eime taşındım internet bağlattıramadım daha yay işine gelince ben alperenin aracı denedim 10 numara şahane gidişi var ama benimkinde aynı konfor yok kısacası satandart amortisörlerle eskisi gibi hat hurt heryere giremiyosun araç ii düştü ama dikkatli kullanak lazım yoksa tak tuk geliyo yine ufaktan

serdar sanada çıkma bi koni ayarlıyım istersen
performans süper
bende 17 jant almayı düşünüyorum ama bendekileri satamadım daha

serdar sanada çıkma bi koni ayarlıyım istersen
performans süper
bende 17 jant almayı düşünüyorum ama bendekileri satamadım daha

Alperen her zaman dediğim gibi 18'' derim. Ama illa 17'' diyorsan da sana tavsiyem orjinal jantlarını satmadan al. Çünkü senin jantlara verecekleri maksimum 400 bileedin 500 lira. Onun yerine dursun bi kenarda uzun yola köy vs giderken onları takarsın. Satarkende arabanın yanında verirsin jantları fiyatına eklersin.

alperen hakketen yaa bı konı baksana bana bu arada yarın benlm kayınconun arabada 17 jant var onları deneme amacı ıle takıcam bakalım nasıl olcak

17 maalesef pek belli olmuyor :(

ALperen jantları bence de satma onlara kış lastiği alırsın

can abi sende durumlar nedir konfor viraj kabiliyetleri falan?

Geri