Astra H CDTİ 35mm Eibach yay için toplu alım

yaylanmaya devam melii abi
burak bir kere konfor sıfır abim ama süratlenmede acayip bir şekilde aracın yere yakınlığını hissediyorsun;
serdar müsait olursan bende geleyim seninle jant işine
ben bugün RC marka jant baktımk ofsetli lastik dahil 900 tl dedi bana sizce fiyat nasıl aradaşlar.

Burak, ancak çok bozuk yollarda zıplama oluyor, onun dışında şimdiye kadar Allah a şükür bir salma olmadı.

Ani şerit değiştirmelerde araba yatmıyor hiç, yol tutuş olumlu yönde gelişti konforda bir azalma hissetmedim

arkadaşlar benim bu yay işinde asıl korkum yüksek hızda girdiğim virajlarda şerit değiştirmeler sırasında kamyon ve tırların asfaltta açtığı oyukluklar üzerinde aracın zıplaması.böyle bi durumda o tümsek üzerinde şerit değiştirirken araç zıplarsa direksiyon kontrolü kaybedilebilirmi diye korkuyorum bitek.

arkadaşlar benim bu yay işinde asıl korkum yüksek hızda girdiğim virajlarda şerit değiştirmeler sırasında kamyon ve tırların asfaltta açtığı oyukluklar üzerinde aracın zıplaması.böyle bi durumda o tümsek üzerinde şerit değiştirirken araç zıplarsa direksiyon kontrolü kaybedilebilirmi diye korkuyorum bitek.

Burak dediğin gibi buna çok dikkat etmelisin. Hakimiyeti kaybedebilirsin. Ben yayları taktırdıktan sonra 180le makasa girdim sorun olmadı ama zamanla sanki araba elimden kaçacakmış gibi oldu.

Ayrıca benim araba yaydan sonra daha fazla akmaya başladı. Boşa alınca eskisi gibi hantallaşmıyor. Daha fazla gidiyor.

evet uğur çok sakat bi olay tümsek üzerinde araç fazla yaylanırsa hakimiyet kaybolur diye düşünüyorum takınca bi deneme yapıcam ona göre davranıcam artık.

Aynen öyle. Direk eskisi gibi kullanma. Allah korusun uzun yol yapıyorsun bi sakatlık çıkmasın.

yok kardeşim alışana kadar temkinli gidicem sonra sürüş tarzını ona göre ayarlıyosun zaten otomatikman bide yayları taktırabilsem bagajda eskidiler:D

Geri