Astra j Motor Kilitlenmesi yada Cruse Controlün Devreden Çıkması

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan akın2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astra j Motor Kilitlenmesi yada Cruse Controlün Devreden Çıkması

neyse akın bey iyimser olalım birazda
belki büyük bir problem değildir ya da sizinkide hakan beyinki gibi garantiden hallolur sizde balataları yenilemiş olursunuz.. :)

abi sanki öyle bir anlatıyorsunuz ki... arabaya binmeye korkar oldum :( .... Ben hiç böyle birşey görmedim duymadım ya... bu aarada illa bitmesini beklemek gerekiyor mu yoksa direk gidip değiştirilebilir mi... bu durum böyle diye...

Bu iş beni de paranoyak yaptı. Ufak tefek şeyleri geçiştirdik, arabımızı seviyoruz dedik bir kere de ankarada yolda kaldım termostat yüzünden arabayı bırakıp geldik maalesef 1 ay ankarada yattı araç, şimdi de debriyaj sorun çıkarsın problem değil de uzun yolda falan çıkarırsa  sinirilenip aracı yakmaktan korkuyorum:) garanti bitmeden şu garanti uzatma olayını düşünüyorum ciddi ciddi nolur nolmaz.

Akın geçmiş olsun.umarım garantiden halledilir...

HaKaN link' Alıntı:
koku varsa ve güçten düşüyorsa bunun başka izahı yok maalesed sn avukatakın
baskı balata değişecek bence biran önce bitse de garantiden hemen değiştirseniz
yoksa umulmadık bir anda yolda kalınca zor anlar yaşayabilirsiniz

ve yolda kalıp opel assistance ı aradığınızda size aracınızı kapatmanızı ve araç suyunu kontrol etmenizi, herhangi bir arıza ışığı yanıp yanmadığını soracak siz de hayır diyeceksiniz
biz şimdi hemen yol yardımıa gönderiyoruz ancak problem kullanıcı hatası ise araç çektirme ücreti dahil ödemeyi kabul ediyormusunuz diye soru gelecek
Siz de evet diyeceksiniz, baskı balata değişene kadar size araç tahsil edecekler
Servise gittiğinizde size bunun kullanıcı hatası olduğunu söyleyip elinize fiyat listesi verecekler sizinde kafanız atıp
başlayacaksınız anlatmaya sonra müşteri memnuniyeti adı altında baskı balatanız değişip yepyeni bir baskı balatanız olacak :)
içim biraz olsun rahatladı :)

arkadaşlar hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ediyorum

akın link' Alıntı:
akın bey şahsi fikrim araçlarımızın kmleri ilerliyor yıpranıyor, artık ilk heyecanları atlatmamız, problemleri konusunda birlik beraberlik içinde olup, birbirimize destek olmamız gerekiyor yoksa bu forumda konuşulanlar geyik muhabbetinden öteye gitmez diye düşünüyorum..

bahadirusta link' Alıntı:
[quote author=akın link=topic=1045.msg22172#msg22172 date=1301851146]
akın bey şahsi fikrim araçlarımızın kmleri ilerliyor yıpranıyor, artık ilk heyecanları atlatmamız, problemleri konusunda birlik beraberlik içinde olup, birbirimize destek olmamız gerekiyor yoksa bu forumda konuşulanlar geyik muhabbetinden öteye gitmez diye düşünüyorum..
[/quote]
kesinlikle size katılıyorum.  ben de bu konuda elimden geleni yapıyorum, "pollyanacılık oynamadan",  "aman da aman benim arabam da ne ciciymiş"  demeden, objektif bir biçimde tüm sorunları ve eğer çözümünü bulduysam çözümlerini paylaşacağım.

İnşallah tüm üyelerden bekliyoruz bu ilgiyi ve bilgi paylaşımını
çünkü "gevezelik" yapıp bilgiyi alıp kaçmak hiçbirimize birşey katmıyor.
bu şekilde katılımcı olmak önemli, siz paylaşmasanız biz paylaşmasak nasıl haberimiz
olacak baskı balatadan.

akın geçmiş olsun umarım bir an önce çözülür problem

Geri