Astra mı Golf mü yoksa Auris mi?

teknoloji ve sağlamlık açısından golf en önde fakat donanım olarak en sınıfta kalmıs araclardandır benım gozumde.size resmen bomboş bir araba verıyorlar arabayı siz kendiniz yapıyorsunuz tek tek.bu kadar opsiyon çingeneliğine düşmüş başka marka da azdır heralde.astra alırsanız da asla pişman olmazsınız buna emin olun.sadece golf bir adım önde.saygılar

golf daha kaliteli ve konforlu özellikle malzeme kalitesi
ama donanım hemen hemen yok denecek kadar az ve ben astranın iç ve dış dizaynını daha çok beğeniyorum

Golf diyorsunuzda higline fiyatı 50 bin tl olması imkansız. o yüzden donanım fakiri ve kasası astraya göre daha albenisiz. Aurise gelince onu saymıyorum bile golf astrayla bir gören bazı toyotacılar var onları kaale almayın bile. bir kere tipi arabanın faul malzeme kalitesinden bahsetmiyorum bile. yol tutuşu golf'ün ne astradan fazlası var ne astranın golften fazlası var. ama aurise yol tutuşunda tur bindirir ikiside :) golf iyidir ama higline alamayacaksanız astranın dolusuna binmek daha mantıklı. Ve astra gerçekten c segmentinin en yakışıklı aracı benim gözümde ve taraflı tarafsız bir çok kişinin gözünde...

uzun ömürlü sorunsuz araba istiyorsan auris tepe tepe kullan gıkını çıkarmaz
arabam karizmatik olsun yolda kafalar dönsün arabanın içine oturunca mercedes hissi versin ağzına kadar dolu aksesuar olsun diyorsan astra
paran çoksa golf

gkny çok güzel anlatmış.

Bir kere Golf'ü geç. VW. Kesinlikle uzak durulacak bir marka şahsen. Araç bomboş fiyat uçuşta.

Astra hem yakışıklı hem dolu,tasarım açısından da hepsinden önde. İç mekan yeter. Ayrıca Opel'e şu an Mercedesten BMWden çok güveniyorum adamlar aştı çünkü.

Auris tank gibi,bence tip açısından da Astra ile yarışabilir fakat onun da iç mekan ve kalite alman ile rekabet edemez.

Ben bu üç araç arasında kesinlikle Astra'yı tercih ederdim.

Ben Opeli tercih ederdim.
VW nin iç tasarımı yeter bu tercihimde..

Yorum yapan arkadaşlara teşekkür ederim. Bugün peugeot 308 1.6 active otomatiğe de baktım. Bu araç için ne dersiniz?

Pejo mu? :thumbdown:

Geri