combo, corsa c kronik volant çözümü

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben olsam garantisi devam eden bi opel alırdım yanlış anlaşılmasın dediklerim 2009 aldığınz zaman volant sesinden değiştirebilirsinz

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben o günde söyledim sana ama anlatamadım benimki şaunda seninkiyle aynı değil ben onu söekeli 3 hafta oldu o volanta problem var

peki şuanda araç nasıl ? herhangi bir ses varmı çalıştırırken söndürürken? takılan volantın resimleri birinci sayfadaki resimler ise o bendekinin aynısı.. Yenisinin resmi varmı?

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki şuanda araç nasıl ? herhangi bir ses varmı çalıştırırken söndürürken? takılan volantın resimleri birinci sayfadaki resimler ise o bendekinin aynısı.. Yenisinin resmi varmı?

aracıma 4 defa volant değiştirdik kardeşim sendekilerde arzıa var zaten

batum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar
şimdi bu yapılan işlemler sabit volan olayı ve baskı balata bilya diye tabir edilen değişim tam olarak kaça maal oldu ve yapan ustalar kim adres telefon lütfen yaptıran arkadaşlar opelin genetik arızası sonunda çözülüyor birde yaptıran arkadaşalar memnuniyetler nasıl yazarsanız sevinriz saygılar.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar
şimdi bu yapılan işlemler sabit volan olayı ve baskı balata bilya diye tabir edilen değişim tam olarak kaça maal oldu ve yapan ustalar kim adres telefon lütfen yaptıran arkadaşlar opelin genetik arızası sonunda çözülüyor birde yaptıran arkadaşalar memnuniyetler nasıl yazarsanız sevinriz saygılar.

bence yaptırma boşu boşuna patlamasın aracın bekleyin

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendeki bu kasnağın geri tepmesi ve stop edince şark diye vurmasının bir bağlantısı olabilir mi? Yokmu fikri olan bir araçlarını çalıştırıp bakın yardımcı olun ya