combo, corsa c kronik volant çözümü

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu opeller nekadar çürük arabaymış ya ismine bak ürettiği araçların rezilliğine bak. Şimdi şikayetvar.com adresinede baktım nekadar opel mağduru insan var.

Beni kimse yanlış anlamasın ama burada volantmıdır nedir (Renault 1.5 dizel kullanıcısı olarak ben ismini bile duymadım şuana kadar) nasıl birşey olduğunu bile bilmem :D ama burada ona çözüm bulmaya çalışana kadar birlik olup opel'e dava açsaydınız bu sorunlardan dolayı şimdiye kazanmıştınız o mahkemeyi :) 27-28 bin TL verip araç alıyosun 1-2 yıl sonra hop şanzıman yerde Çok saçma....

Neyse karar sizin tabi ama gördüğüm kadarı ile masraflı bir iş olsa gerek yazık günah verdiğiniz paralara

peki abi hyundailerde turbo patladığı ve kronik olduğunu biliyor musun?
baskı balatanın bizim araçlara göre daha çabuk sıyırdığını biliyor musun?

hiç bi araba markası mükemmel değil bugün hummer araçlarınının hepsini geriçağırıyor. demek istediğim şuki her arabada bi sorun var heee bazıları çözülür bazıları çözülmez

ben aracımı aldığım zaman 25 milyar opeldi, caddy 34 milyar ve jant bile yoktu, doblo dahil 29 idi. caddyler 1.9 motor ve 30 kuruş yakıyor turboları 2 milyar. benim aracın 350 lira eee ozaman neden opel olmasın.

Delphin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki abi hyundailerde turbo patladığı ve kronik olduğunu biliyor musun?
baskı balatanın bizim araçlara göre daha çabuk sıyırdığını biliyor musun?

hiç bi araba markası mükemmel değil bugün hummer araçlarınının hepsini geriçağırıyor. demek istediğim şuki her arabada bi sorun var heee bazıları çözülür bazıları çözülmez

ben aracımı aldığım zaman 25 milyar opeldi, caddy 34 milyar ve jant bile yoktu, doblo dahil 29 idi. caddyler 1.9 motor ve 30 kuruş yakıyor turboları 2 milyar. benim aracın 350 lira eee ozaman neden opel olmasın.

Neden öfkeleniyorsunki? Doğruyu kabullenmek hoş değil demi? Madem opeller bukadar sağlam arabada neden servislerde hep volant sorunu yaşanıyor? Benim bildiğim ve konuştuğum kişilere bakacak olursam bu araçların %99 u sorunlu. Bugün hummer bile araçlarını geri çağırıyor diyorsun ama opel araçlarına sahip bile çıkmıyor? buna ne diceksin? Böyle bir sorunu varsa bu araçları neden geri çağırmadı? Ayrıca opel 25 bin TL diyosun doblo 29 Bin TL diyosun Bugün bir opelin parçasımı daha uygun? yoksa doblonun mu? Bugün opel mi daha sorunsuz yoksa doblo mu? Opele ettiğin masrafları üzerine koymuş olsaydın sıfır km daha iyi bir araç almazmıydın peki? Ayrıca ben hyundai kullanmıyorum sorunuda beni ilgilendirmiyor hyundainın tek sevdiğim yönü araçlarına 5 Yıl mekanik garantisi verebilmesi... Opel neden veremiyor bu garantiyii??? hadi söyle bakalım!! Ben 2004 model renault kangoo kullanıyorum ve pazarlama işnde çalışıyor araç bugüne kadar sadece baskı balata değiştirdim yola devam.. Araç 170 bin km de maşallah tık yok! koy mazotu yola devam...... Bugün opel markası renault kadar olamıyorsa ben o araçlara para vermem. Hele masraf hiç etmem.. Zamanında 2005 model renault clio nun kornası basmıyor diye aracı geri çağırdılar özür üzerine özür diledir. Hadi onu geçtim 2004 yılında almış olduğum kangoo mu 2007 yılında renault tarafından geri çağrıldım su radyatörlerinin ücretsiz değiştirildiği belirtildi. ARacımda sorun yok dememe rağmen fabrikanın emri diyerek değiştirdiler. Hani opel kaçtane aracını çağırdı bu yüzden? bırak çağırmayı adamların garanti kapsamında olan araçlarını değiştirmiyor..

Ayırca yakıt olarak kıyaslamanın bi anlamı yok az yakıyor çok yakıyor beni hiç ilgilendirmiyor doğrusu, varsın benim aracım 50 kuruş fazla yaksın en azından mekanik sorunu yok.. 50 kuruştan kaçarsın 2000 Bin TL masraf edersin ne anladık? o paraya mazot alsan belki yakmazsın bile mantıklı olun ya

Son düzenleme:

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neden öfkeleniyorsunki? Doğruyu kabullenmek hoş değil demi? Madem opeller bukadar sağlam arabada neden servislerde hep volant sorunu yaşanıyor? Benim bildiğim ve konuştuğum kişilere bakacak olursam bu araçların %99 u sorunlu. Bugün hummer bile araçlarını geri çağırıyor diyorsun ama opel araçlarına sahip bile çıkmıyor? buna ne diceksin? Böyle bir sorunu varsa bu araçları neden geri çağırmadı? Ayrıca opel 25 bin TL diyosun doblo 29 Bin TL diyosun Bugün bir opelin parçasımı daha uygun? yoksa doblonun mu? Bugün opel mi daha sorunsuz yoksa doblo mu? Opele ettiğin masrafları üzerine koymuş olsaydın sıfır km daha iyi bir araç almazmıydın peki? Ayrıca ben hyundai kullanmıyorum sorunuda beni ilgilendirmiyor hyundainın tek sevdiğim yönü araçlarına 5 Yıl mekanik garantisi verebilmesi... Opel neden veremiyor bu garantiyii??? hadi söyle bakalım!! Ben 2004 model renault kangoo kullanıyorum ve pazarlama işnde çalışıyor araç bugüne kadar sadece baskı balata değiştirdim yola devam.. Araç 170 bin km de maşallah tık yok! koy mazotu yola devam...... Bugün opel markası renault kadar olamıyorsa ben o araçlara para vermem. Hele masraf hiç etmem.. Zamanında 2005 model renault clio nun kornası basmıyor diye aracı geri çağırdılar özür üzerine özür diledir. Hadi onu geçtim 2004 yılında almış olduğum kangoo mu 2007 yılında renault tarafından geri çağrıldım su radyatörlerinin ücretsiz değiştirildiği belirtildi. ARacımda sorun yok dememe rağmen fabrikanın emri diyerek değiştirdiler. Hani opel kaçtane aracını çağırdı bu yüzden? bırak çağırmayı adamların garanti kapsamında olan araçlarını değiştirmiyor..

Ayırca yakıt olarak kıyaslamanın bi anlamı yok az yakıyor çok yakıyor beni hiç ilgilendirmiyor doğrusu, varsın benim aracım 50 kuruş fazla yaksın en azından mekanik sorunu yok.. 50 kuruştan kaçarsın 2000 Bin TL masraf edersin ne anladık? o paraya mazot alsan belki yakmazsın bile mantıklı olun ya

siz iyi misiniz? benim opelden bi menfaatim mi var? yada sizinle bi alıp veremediğim bişey mi var? tuhaf tuhaf konuşuyorsunuz.
evet opelin öyle bi sorunu var hatta mahkemelik bile oldum ama bu opel türkiyenin sorunu hiç hatayı kabullenmiyorlar. opel almayanın tek tanıdığı adamlar opel türkiye.

bana renodan bahsediyorsunuz gelsenize istanbula reno ile opelin arasındaki kalite farkını siz viraja combo ibi girebilirmisiniz? giremezsiniz. bu iş şans işi ona bakarsanız garantili bi clionun kol çıkartıp garanti dışı dediklerini biliyorum sen o arabadan memnunsan sorun yok bizde bu arabaları bırakıyoruzki sebebi bu.

benim bi benimsediğim laflardan biri ise combo biyana diğer ticariler bi yana sanırım buda size herşeyi anlatır ne kadar sorunluda olsa ben bügün aracımı temziliyorum seviyorum oynuyorum. siz renoyu opel sınıfına sokmakamazsınız bile biri teneke biri araba neyse uzatmak istmiyorum daha madem hyundai aracınız yok ise profilineze yazmayın ki bizde sizi hyundaisi var diye sohbet etmeyelim

Delphin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz iyi misiniz? benim opelden bi menfaatim mi var? yada sizinle bi alıp veremediğim bişey mi var? tuhaf tuhaf konuşuyorsunuz.
evet opelin öyle bi sorunu var hatta mahkemelik bile oldum ama bu opel türkiyenin sorunu hiç hatayı kabullenmiyorlar. opel almayanın tek tanıdığı adamlar opel türkiye.

bana renodan bahsediyorsunuz gelsenize istanbula reno ile opelin arasındaki kalite farkını siz viraja combo ibi girebilirmisiniz? giremezsiniz. bu iş şans işi ona bakarsanız garantili bi clionun kol çıkartıp garanti dışı dediklerini biliyorum sen o arabadan memnunsan sorun yok bizde bu arabaları bırakıyoruzki sebebi bu.

benim bi benimsediğim laflardan biri ise combo biyana diğer ticariler bi yana sanırım buda size herşeyi anlatır ne kadar sorunluda olsa ben bügün aracımı temziliyorum seviyorum oynuyorum. siz renoyu opel sınıfına sokmakamazsınız bile biri teneke biri araba neyse uzatmak istmiyorum daha madem hyundai aracınız yok ise profilineze yazmayın ki bizde sizi hyundaisi var diye sohbet etmeyelim

opel ile aynı sınıfa girsem ne olacak ki? baksana adamlar sorunlu araçlarına bile sahip çıkmıyor tüm masrafı kullanıcısına ödetiyor. Sizde paşa paşa kabulleniyorsunuz. Hem sorunlu olduğunu kabul ediyosunuz hemde kalkmış bana combo yu övüyorsunuz. Ben kangoom ile dağa bayıra heryere çıkıyorum hadi combo çıksında göreyim bak bakalım ozaman hangisi daha sağlam hangisi daha dayanıklı.... Kangoo da konfor olmayabilr ama enazından kullanıcısı üzmeyen bir araçtır.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel ile aynı sınıfa girsem ne olacak ki? baksana adamlar sorunlu araçlarına bile sahip çıkmıyor tüm masrafı kullanıcısına ödetiyor. Sizde paşa paşa kabulleniyorsunuz. Hem sorunlu olduğunu kabul ediyosunuz hemde kalkmış bana combo yu övüyorsunuz. Ben kangoom ile dağa bayıra heryere çıkıyorum hadi combo çıksında göreyim bak bakalım ozaman hangisi daha sağlam hangisi daha dayanıklı.... Kangoo da konfor olmayabilr ama enazından kullanıcısı üzmeyen bir araçtır.

güle güle kullanın eğer şikayçiyseniz opelden gidin mahkemeye verin iyi günler

deluxe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yazılanları okuyunca renault'a katılmamak içten değil. Çünki 2006 yılına kadar bende kangoo kullanıcısıydım ve aracımdan çok memnundum. Tamam rahatlık yok ama masrafıda yoktu. 90bin km'de sattım combo aldım ama almaz olaydım diyorum. araç 30 bindeyken sorun yapmaya başladı halen aynı. Bu konuda kimse darılmasın kızmasın birbirine ama renault'un mekanik sorunu olmayışı bir gerçek. Şimdi aracımı satsam yeni kangoo için pazarlığa gideceğim. Ama millet uyandı bu araçların sorunlu olduğunu biliyor ve parada etmiyor. Yarın birgün bu araçları kimse almayacak elimizde kalacak diye korkuyorum. Ben hiç ısınmaz oldum opel'e verdiğim paralara yazık oldu.

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yahu bu iş zevk meselesi benim tanıdığım okadar insan var corsa c combo c olsun neden dertleri yok biliyorlar çünkü isterseniz size birinin telefonunu vereyim adam combosunu sattı şimdi yine combo alacak eee bune peki lütfen arkadaşlar biraz tek yönlü düşünmeyelim.

benim çektiğimi kimse çekmemiştir ama hala sizler gibi konuşmuyorum

nedeni ise;
1. ben yatarak kullanan insanım ve arka koltuk iptal olmuyor(başka araç söyleyin)
2. araçta modifiye var 69 bg oldu sana 100 hangi araç bu moda dayanacak
3. hangi araç virajlarda savurmuyor comboda tık yok
4. hangi aracın malzemesi ucuz turbo bile 350 lira
5. hangi ticari binek otomobil havası veriyor
6. hangi aracın tipi şekil???
7. uzun yolda süratli giderken hangi araç yolunda sekmiyor

ozaman daha konuşmanun anlamı yok bende bunlar varsa olsun varsın masrafı olsun
ben bugüne kadar motoruna hiç masraf yapmamıştım aracım 130000 kmde ve 4 sene boyunca hiç motoruna bişey yaptırmadım...

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben opel ustası olarak bütün arkadaşların burdaki mesajlarını okudum herkezi yazılanlardan dolayı normal olarak karşılıyorum tabiki herkez kendi şikayetlerini yazacak ancak şu bir gerçek her aracın her markanın artı ve eksileri var fabrika bu araçları çıkartırken piyasaya araçlarda parça bozulmucak diye bir söz konusu olamaz ozaman bütün marka araçlarda hiç bir arıza olmaz her halde ozamanda bütün marka araçlar sadece araç satışı olur parça satışı olmaz bütün araçlar saglam deriz dünyada bu işler ne yazıkki istedigimiz gibi yürümüyor bütün parçacılar oto tamir servisleri yada yetkili servis tamir bölümleri olmazdı dünyada bakın size her şekilde örnek verebiliriz opel corsa combo kronik volant arızası yada sıfır cıkarken direkson kutusu arızası başka bir marka wosvogen cady ve diger serileri volant arızası başka bir markadaha peugeot 407 kronik volant arızası ve diger marka araçlar çogunda kronik arıza var türkiyede dogan şahin araçlar vardı fiyatın hiç sorun yoktu ozaman araçlar ne kadar electronic olursa o kadar işler cıkmaza vede masraflar agır oluyor hiç farketmiyor benzinli olsun dizel olsun
benzinli araçlarda da can bus arızası veriyor motor beyini arızası veriyor onun için he markanın artı ve eksizi var bugün bindiginiz aracı kötülersiniz bunu satarsınız başka bir markaya binersiniz ondada aynı sorunlar çıkmıcakmı cıkacak ozaman tüm firmalar parça üretimi yapmazdı ozaman ne olacaktı bindiginiz araça vs 30 binlara 40 bin liralar verip alıyorsunuz yarın öbürügün araçın parçası arızalanacak bir bakmışınız firma parçayı üretmemiş basıl olacak peki ozaman cekin takazo aracınızı yatsın dünyada böyle bir sistem yok arkadaşlar maglesef insanın bile bir yaşı var kilometre dolunca neden doktora gider kontrol için degilmi allaha herkeze uzun ömür ve saglık versin bakın kanserin caresi yok vs... tabiki burada ben herkeze hak veriyorum herkez hakkını arayacak ama şu bir gerçek her markanın bir artısı ve eksizi var hiç bir araç dört dörtlük degil bunu sakın unutmayın arkadaşlar 2009 ve 2010 combo ve corsa d araçların volantları farklıdır daha saglam görünüyor şuanda tabiki ilerleyen kilometrlerde bakılacak şuan için erken konuşmak
kendi parça aldıgım toptancımın aracında siyah combo var mustafanın araçının aynısı siyah renk ben taktım bu araça sabit volanttı ve baskı balatasını araç şuan 30 bin kilometre oldu ve tık yok şuan araçta

Son düzenleme:

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:help: varmı mustafa bi gelişme ? gerçi bu volan olayı sıktı artık :) ben alıştım volanıma :) ama yinede taze bilgi varsa iyi olur :)