Corsa D Hoparlör Tavsiyesi ??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34012
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Peki takim olarak farkli kullansam sorun olur mu. Misal önler 16 cm 2 yollu pioneer, arkalar 13 cm 3 yollu sony

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Bence orjinal boyutlarına göre 2 yollular yeter. Çünkü çıkış kaynağı profesyonel değil. Önlere 16 cm 2 yollu, arkalarada 13 cm 2 yollu yeter. Ayrıca arka yerleri dekubajla hafif genişletince 16 cm sığıyormuş ve önlerin aynısı oluyormuş. Önemli olan hoparlör mıknatısının kapı sacına arkadan temas etmemesi. Bu işi daha önce defalarca yapmış iyi bir ses sistemcisine danışın derim.

Peki takim olarak farkli kullansam sorun olur mu. Misal önler 16 cm 2 yollu pioneer, arkalar 13 cm 3 yollu sony

yapabilirsiniz sorun olmaz.

Mehmet hocam benim bahsettiğim sony hoparlörlerin linkini vermiş, bahara ben de düşünüyorum bunları yapmayı kafama çok yattılar, fiyatları özellikle...

Arkadaslar simdi bi tesisatciya gittim. adamin dedigine gore burda yazilanlar olmazmis pioneer sony vs. sebep miknatis boyutlari kapi sacina degermis. Sana jbl takalim dedi fiyat? Iscilik dahil 500 tl. Hayirli isler deyip direk uzaklastim

Arkadaslar simdi bi tesisatciya gittim. adamin dedigine gore burda yazilanlar olmazmis pioneer sony vs. sebep miknatis boyutlari kapi sacina degermis. Sana jbl takalim dedi fiyat? Iscilik dahil 500 tl. Hayirli isler deyip direk uzaklastim

BUrada yazanlara da arkadaşlar zaten direk uyar demediki, altına kasnak koyulacağını söylediler.

Tesisatçı arkadaş direk saplama moduna geçmiş :)

Aynen tecrube olmadigini caktiklari anda kaldirip kosmaya basliyorlar. Internet uzerinden alip direk montaj icin gitsem yine ayni tepkimi olur acaba

mediamarkt balçovaya gidiyorsun

şu 2 seçenekteki modelleri satın alıyorsun
ALPINE SXE-1725S 6-1/2 inç 16,5 cm DIN Coaxial 2 Yollu Hoparlör
ALPINE SXE-1325S 5-1/4 inç 13 cm Koaksiyel 2 Yollu Hoparlör

KENWOOD KFC-1664S 6-1/2 inç 180 W 3 Yollu Coaxial Hoparlör
KENWOOD KFC-E1364 3 Yollu Hoparlör

aynı yerde ücreti karşılığı montajlattırıyorsun
montaj için orijinal hoparlörlerin içini kesip dış çerçevesini kullanmalarını istiyorsun

sana ekonomik ve kolay bir çözüm :)

mediamarkt balçovaya gidiyorsun

şu 2 seçenekteki modelleri satın alıyorsun
ALPINE SXE-1725S 6-1/2 inç 16,5 cm DIN Coaxial 2 Yollu Hoparlör
ALPINE SXE-1325S 5-1/4 inç 13 cm Koaksiyel 2 Yollu Hoparlör

KENWOOD KFC-1664S 6-1/2 inç 180 W 3 Yollu Coaxial Hoparlör
KENWOOD KFC-E1364 3 Yollu Hoparlör

aynı yerde ücreti karşılığı montajlattırıyorsun
montaj için orijinal hoparlörlerin içini kesip dış çerçevesini kullanmalarını istiyorsun

sana ekonomik ve kolay bir çözüm :)

İşte budur.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 15:00 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 14:53 ----------

Media markt isi cok iyi oldu montaj olayi en iyisi. Kenwood yada alpine, sony ve pioneer dan daha mi kalitelidir ? Kiyaslama yaparsak

Geri