Corsa D Hoparlör Tavsiyesi ??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 34012
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kalite konusunda bu markaların hiçbirinde sorun olmaz, 4 markanın da 2-3 yollu coax modellerini uygulayabilirsin.
kenwood modelleri 3 yollu, onları tercih edersen daha çok frekansı çalabilirsin.
hem ekonomik hem pratik bir çözüm olur senin için.

coaxlar kapılara deymiyor, hertzin kompenantlarını alınca deydi orj. hoperlörleri parçalayıp çerçevesini kullandım çerçeve parası vermemek için bilginize.

arkadaşlar az önce okuduğum bi dergide demiş ki; orjinal hoparlör yerine 3 yollu takmayın aracın kendı tweeter ları olduğu ıcın cok tiz ses alırsınız şeklinde söylemde bulunulmuş. varmıdır doğruluk payı?

arkadaşlar az önce okuduğum bi dergide demiş ki; orjinal hoparlör yerine 3 yollu takmayın aracın kendı tweeter ları olduğu ıcın cok tiz ses alırsınız şeklinde söylemde bulunulmuş. varmıdır doğruluk payı?

Mid-Bass şeklinde 2 yollu hoparlör bulabilirseniz haber edin, ilk olarak ben alayım :D Piyasadaki 3 yollu hoparlörler yerine 2 yollu aldığınızda sadece bangır bangır ses veren midden yoksun kalırsınız, 2 yolluların çoğu mid-tiz den oluşuyor...

yoktur.
aracın orjinallerine tweeter denmez zaten pek:D
amfi kullanmayacaksan 3 yollu coax iyidir.
mid bas complar var piyasada ancak fiyatları fena.

Yok cok asiri fiyatli bisey almayi dusunmuyorum. Sizlerin soyledigine gore kenwood 3 yollu 16cm 13 cm taksam su an uzerinde olanlardan farkedilir kaliteyi yakaladim mi benim icin kafii. Aslinda benim istegim kaliteli bi kulaklikla muzik dinlediginizde butun sesleri duyup bass lari derinden gelir ya o tarz bisey

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 13:43 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 11:05 ----------

hoparlör bakarken teyp alınganlık yapıp benı nıye degıstırmıyosun der gıbı arıza yaptı. Sorunsuz calısan cd calar 2 gundur ıcındekı cd yı cıkarmıyor yenı cd almıyor tuşlara basınca tepki vermiyor. Bu opellerde genelde olan bir sorunmuş elbıse askısını delıklere sokup mekanızmayı cıkartmayı dusunuyorum. ınsallah elımde patlamaz

3 coax takılırsa tizlerin fişini çekmekte fayda olacağının kanatindeyim özellikle teyp orj. ise zaten azcık gücü var onuda tweeterla paylaşmak bana mantıklı gelmiyor.

3 yollu lar 2 yolluya gore daha fazla mi enerji ceker. Yarin media markt e gitcem fakat hala kararsizim 2 mi 3 mu tercih etcegimden. Kulakliktaki sesi yakalamak istiyorum fakat herkesin farkli yorumu oldugundan iyice karisti

Bayaa bi arastirdiktan sonra kenwood 3 yollu taktirmaya karar verdim. Insallah uzerindekinden daha kaliteli temiz ses aliriz

Arkadaslar bgn media markt te butun modelleri dinleme firsatim oldu. Mtx diye bi marka disinda hicbiri hosuma gitmedi. Mtx bass lari derin tizleri yerinde fakat orda ana unite pioneer di. Benim orjinal teyp e takinca ayni verimi alabilir miyim bilmiyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri