Corsa mı i20mi?_

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Ghent
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HAngi araç?

• Opel Corsa 1.2 16V 80hp Essentia

Oy: 52 53.1%
  • Hyundai i20 1.4 CVVT 100hp Select

Oy: 46 46.9%

• Kullanılan toplam oy
    98
emre bariz aksesuar farkı var, açıkçası corsa essentia bomboş bi araba sis farı bile yok, içime pek sinmesede bencede i 20 ;)

i20 ymiş ben i30 sanmıştım..

i30-Tomato1.jpg

Bence corsa mümkünse enjoy paketi 1000 lira farka değer. Opel her zaman opel'dir. Hyundai ile kıyaslamam bile donanınımı ne kadar iyi olursa olsun.

Ahmet Altınçubuk

emsal şartlarda hyundai'ye dönüp bakmam bile.. ama illa yukardaki iki araç diyorsan o zaman hyundai. hyundailerin motor, şanzuman ve elektrik donanımında sorun olmuyor ama kaporta-döşeme aksamları sıkıntılı.

Geçen gördüm İ20. Gerçekten şaşırdım... Artık Hyundai gözümde bir sınıf üsttedir. Hem kaliteli hemde dayanıklı araçları var bu inkar edilemez ama marka imajı olarak opel biraz daha iyi fakat içeriğe girdiğinizde aslında öyle olmadığını biliyoruz. Opel eskiden opeldi artık adı var şanı var falan hikaye hyundai yükselen bir marka iken (üzülerek söylüyorum) opel batan bi marka şuanda gözümde. En son bilgi opeli rusların satın alacağıydı.

Hiç düşünmeden aklınızın bir ucunda kalmadan hyundai i20 alabilirsiniz emin olun corsa kadar kaliteli artı olarak corsadan daha dayanıklıdır ve masrafıda daha azdır...

bence opeL kalite olarak sağlamlık ve mekanik olarak hyundai den daha iyi ama zevk meselesi özelliksiz olsun önemli değil benim için hyundai ye güven oLmaz:D yedek parça fiyatı olarak hyundai uygun olabilir ama sağlamlık olarak opel diyorumİ;););)

Geri