CoRsA TEAM

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan falcon_78
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Xenon şart. Angel farlara kötü derler hiç aydınlatmaz derler. Bunu diyen gelsin benim farlarımı görsün 6000k xenon ile maşallahı var :) Ama sarı ampuller ile kullanırsanızda orjinal fardan kötü :)

Evet sadece dış görünüş Normal far kadar aydınlatmıyor yada bize öyle geliyor merceklinin yapısı farklı olduğundan yani göz alışkanlığı birazda ama mercek oldumuda xenon olacak ki birşeye benzesin

aynen öyle
merceklide xenon kullanmadan önünüzü göremezsiniz...

Xenon şart. Angel farlara kötü derler hiç aydınlatmaz derler. Bunu diyen gelsin benim farlarımı görsün 6000k xenon ile maşallahı var :) Ama sarı ampuller ile kullanırsanızda orjinal fardan kötü :)
Fevzi senin angelların mercekleri orjinalleri mi? Bir de markası nedir? Su alma problemi var mı?

Krom olanını bulsam angellarını iptal edip krom angel eye da takabilirim

abi ilanı gördüm de aşağıdaki ifade korkuttu, alıp bir 200 daha harcayacaksak mantıklı değil, yanlış mı düşünüyorum?

"... isteyene sağ tarafını da verebilirim ama onun ayakları, far motoru ve ayar vidalarından biri sorunlu camında falan bi sorun yok"

Onu hediye ediyormuş zaten...

Fevzi senin angelların mercekleri orjinalleri mi? Bir de markası nedir? Su alma problemi var mı?

Krom olanını bulsam angellarını iptal edip krom angel eye da takabilirim

Evet abi mercekleri kendi üzerinde gelen orjinali. Bakalım zamanla nolur bilmem ama şu anda çok güzel aydınlatma. Angel eye leri sevmiyosun sanırım :)

Geri