------cruze için kullanıcı yorumları------

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan siryea
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Biraz da sahibi yorum yapsa da ,bizde ilk agızdan dinlesek, eminim herkesin soracagı, merak ettiği konular vardır, mesela gidişi nasıl, kalkışta agır kalıyormu, ara hızlanmaları iyi mi, bilgi verebilirmi arkadaşım ?

benimki manuel olduğundan ilk hızlanması tatminkar ara viteslerde performansı oldukça yüksek fakat otomotikler için aynı şeyleri söyliyemicem

manuelını kullandım test sürüşünde kalkısı falan astra g ile hemen hemen aynı hatta biraz daha hantal bıle denılebılır...donanım olarak süper zaten...kapıları hoşuma gıtmedı cok hafıf...kalıte olarak opelle kıyaslanamaz yani...

yapmayın bir araçtan ne bekleiyorsunuz ?
tek yanlışı ne biliyormusunuz 33 değilde 53 olacakdı o zaman ne diyecektiniz.
aracın LS plus mt modeli için konuşuyorum kesinkle tatminkar baştan çıkaracı .
herkezin gözü üstünüzde... donanımı - işçiliği-malzemesi admalar daha ne yapsın
tek kelime ile H A R İ K A

cebimde 33 bin lira param olsa ve sıfır araba alıcak olsam hiç düşünmeden cruze yi alırdım

cruze dıstan tek kötü noktası jantlar kücük kalıyor teker camurluk arası mesafede fazla görünüyor

reklamlardaki aracta 17inch jant var gecen canlı canlı 17lik jantlı cruzeyi görünce işteee buu dedim

birde h4 far yerine çift reflektörlü bir far konabilirdi özellikle önden bakınca mercekli far aracı bir üst sınıfta gibi gösteriyor

bknz
insignia edition vs insignia cosmo önden çok farklı görüntü sunuyor

cebimde 33 bin lira param olsa ve sıfır araba alıcak olsam hiç düşünmeden cruze yi alırdım

cruze dıstan tek kötü noktası jantlar kücük kalıyor teker camurluk arası mesafede fazla görünüyor

reklamlardaki aracta 17inch jant var gecen canlı canlı 17lik jantlı cruzeyi görünce işteee buu dedim

birde h4 far yerine çift reflektörlü bir far konabilirdi özellikle önden bakınca mercekli far aracı bir üst sınıfta gibi gösteriyor

bknz
insignia edition vs insignia cosmo önden çok farklı görüntü sunuyor

Çok doğru tespitler:alkis::alkis:

manuelını kullandım test sürüşünde kalkısı falan astra g ile hemen hemen aynı hatta biraz daha hantal bıle denılebılır...donanım olarak süper zaten...kapıları hoşuma gıtmedı cok hafıf...kalıte olarak opelle kıyaslanamaz yani...

dostum o hafif dediğin kapılar yandan yapılan çarpışma testlerinde yeni astradan bile yüksek puan almıştır hatta euro ncap tarihini en yüksek puanını alarak...yeni astra 115 lik sport donanım aracı geçen gün kullandım performans olarak cruze bir adım önde diyebilirim peki 50 bin lirayı bu araca bağlarmısın derseniz kesinlikle bağlamam sonuçta chevrolet dünyanın neresine giderseniz gidin chevrolettir fakat opel halen avrupada üretim yapan bir markadır. bir de karşılaştırdığın kaç motor astra g belirtirsen sevinirim...

Son düzenleme:
Geri