------cruze için kullanıcı yorumları------

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan siryea
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Cruze kesinlikle verdiğiniz parayı sonuna kadar hakeden bi araç. Ford focusun benzer donanımdaki aracı (LS otomatik için) 42-44 tl civarında ve bence Cruze focustan 10 kat üstün bi araç. Pek bahsedilmemiş ama Cruze ses izalasyonuda oldukça başarılı tabii bikaç yıl sonra ne olur onu bilmem.

Kendi aracımı alırken bi çok arkadaşım almam yönünde tavsiyede bulundu hatta nerdeyse alıyordum diyebilirim. Taksite girmek istemediğim için almaktan vazgeçtim....

Aracı bende kullandım. Bence o fiyata bundan daha da iyisi olamazdı zaten. malzemesi zayıf, işçiliği kötü, kapısı şöyle, penceresi böyle kötü demeden önce, fiyat kalite endeksini göz önünde bulundurursak, civic in 45 bin astranın 50 bin tl den satıldığı ortamda o fiyata göre bu donanım, işçilik ve tasarım çok çok iyi. ncap testinde 5 yıldız alan bir araca da göz kararı bakıp kapısı hafif kaportası zayıf demek biraz komik oluyor. Çoğu kişinin ön yargıları ne yazık ki chevrolet'nin türkiyedeki marka imajından kaynaklanıyor. Şu an 35bin tl lik bütçe ile araba alacak olsam, ilk bakacağım araç cruze olurdu.
doğru tespit. katılıyorum

Yanlış hatırlamıyorsam chevy korenin daiwo sunu satın almış ve avrupa piyasasına geliştirerek girmişti..Valla görünen o ki bayağ geliştirmiş..Bence fiyatına göre kaliteli ve dizayn olarak güzel bir araba...Lakin sizin için teferruat gibi gelebilir ama benim düşünceme göre o logosu olduğu sürece dünyanın en ucuz ve kaliteli arabasınıda yapsa ben bundan mahrum kalıcam...Tıpkı Alfa Romeo'lar gibi...

bu gün arkadaşın cruze lssini ve benim astra g yi yan yana koyup detaylıca inceledik. kaput altındaki tüm parçaların yerleşimi aynı. konsol bölümündeki düğmelerin yerleşimi de aynı. cruze bana modern bir astra g gibi geldi.

super bır araba cruze. gordugum donup bakıyorum. hemde bu fıyata bu ılgı. benımde 40 bın tl ye kadar sıfır araç tercıhım cruze olurdu

tavan çok alçak içinde bunalabilirsiniz..

bu gün arkadaşın cruze lssini ve benim astra g yi yan yana koyup detaylıca inceledik. kaput altındaki tüm parçaların yerleşimi aynı. konsol bölümündeki düğmelerin yerleşimi de aynı. cruze bana modern bir astra g gibi geldi.

astra g ye binmişliğim var ama hiç dikkat etmedim parçalara ama şunu söyleyebilirim son çıkan astra yı kullanmış biri olarak tuşların yerleşim yerlerine bırak tuşun sinyal kollarının direksiyonun tamamı birebir aynı motordan hiç bahsetmiyorum bile ama birisi 50000 diğeri 39000 astranın 50 bin edeceğide tartışılır 1.6 115 lik astra ya o parayı vereninde aklına şaşarım...

madem cruze tartışıyoruz bir iki foto yükleyelimde forum şenlensin

Ekli dosyalar

• 20665_225528589284_641634284_3260229_7464999_n.webp
    20665_225528589284_641634284_3260229_7464999_n.webp
    23.4 KB · Görüntüleme: 66
astra g ye binmişliğim var ama hiç dikkat etmedim parçalara ama şunu söyleyebilirim son çıkan astra yı kullanmış biri olarak tuşların yerleşim yerlerine bırak tuşun sinyal kollarının direksiyonun tamamı birebir aynı motordan hiç bahsetmiyorum bile ama birisi 50000 diğeri 39000 astranın 50 bin edeceğide tartışılır 1.6 115 lik astra ya o parayı vereninde aklına şaşarım...

valla şöyle söyleyeyim astra g ile aradaki fark benimki biraz tozluydu biraz da eskiydi o kadar. ha bir de onun motor kapağı siyahtı ama ecotecti. fiyat konusunda da bir bildikleri vardır herhalde. piyasaya 5000 lira aşağıdan girse tozunu attırırdı astra. bana yine de yanlış geliyor. astra h 35 bine satılıyor. kim alır artık onu. bence baz fiyat astra h için 28 astra j için de 37 felan mantıklı olurdu.

Son düzenleme:
Geri