------cruze için kullanıcı yorumları------

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan siryea
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
fazla incelemedim fakat düşük donanımlı olanda arka camlar manuel. 2010 yılında hala bi arabanın camlarının otamatik olmamasını aklım almıyor. ilk gözüme çarpan bu oldu

motor yok denecek kadar kötü ama ls plus donanım oalrak tatmin edici..

kişiden kişiye değişir ama yüksek devirlerde birçok otomobil kullndım ama bu başka düşük devirlerde cansız olan otomobil resmen 3000 deviri geçince çıldırıyor tabi buna benim aracın manuel olmasıda etken

fazla incelemedim fakat düşük donanımlı olanda arka camlar manuel. 2010 yılında hala bi arabanın camlarının otamatik olmamasını aklım almıyor. ilk gözüme çarpan bu oldu

adamlar esp yi koymuşlar ebd yi koymuşlar 8 hava yastığı koymuşlar camlarda eksik kalsın canım en azından polo gibi 35000 e 4 teker bir motor vermiyor

astra g ye binmişliğim var ama hiç dikkat etmedim parçalara ama şunu söyleyebilirim son çıkan astra yı kullanmış biri olarak tuşların yerleşim yerlerine bırak tuşun sinyal kollarının direksiyonun tamamı birebir aynı motordan hiç bahsetmiyorum bile ama birisi 50000 diğeri 39000 astranın 50 bin edeceğide tartışılır 1.6 115 lik astra ya o parayı vereninde aklına şaşarım...

Bende onu güvenlik konusunda diyecektim güvenlik puanlarıda birebir yani yeni astrada eurocap'ın en iyi derecesini yapmış.

Chevrolet%20Cruze-7.jpg

2010_opel_astra_press_new_008.jpg

Astra astraaaaaaaaaaa<3

Son düzenleme:
bence kuruuz tercih edilecek sıfır araçlar listesinde cidden ilk sıralarda yer almıyor..

Aracın otomatik versiyonunun tüketimi yüksek, bence tek eksisi bu, yoksa donanım fiyat/performans olarak son derece başarılı bir model...

Cruzda yanaıltma olayı var gibi geliyor bana. Sitesinde 6 ileri otomatik şanzımandan bahsediyor. ama hiç otomatik görmedim hep triptronik var.

Geri