------cruze için kullanıcı yorumları------

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan siryea
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
6 ileri tiptronic zaten o vites kutusu

6 ileri tiptronic zaten o vites kutusu
ben de onu diyorum 6 ileri otomatik diyorlar ama öyle bir şey yok 6 ileri triptronik var.

Sadece görüntü ve fiyatı tartışıyoruz...ne kadar doğru tartışılır...yakıt? parça? uzun vadede dayanıklılık ? tartışılır....galiba zaman gösterecek cruze'yi....

Ben araçta 2. El'de bakarım. Bizim memlekete bu aracı 2. eline dönüp bakmazlar bile anca galericiye verirsin oda ölü fiyatı yapar.

Araç çok güzel ama 2. eli ölü

Parça dayanıklılık konusunda opelin kardeşi sayılır pek problem olmaz.
Görsel konusunda herkez hem fikir. Kişisel terciğim siyah.
2. konusunda şuan için çok iyi bir arkadaşım almak istiyor 2. el fiyatları yüzünden sıfır km alıcak.
Otomatik şanzıman konusundaki tüketim sağdece curuz a özel değil alayı benzini katlediyor.
Şimdilik aklıma gelenler bunlar bana kalırsa curuz paranın tam karşılığı. Alırsan da plus paket al. plus pakette bizim peşinden koştuğumuz cid ekran renkli bilgi ekranı var.

Cumartesi Tepe Nautiliusta tekrar inceleme fırsatı buldum. Gerçekten tasarımı ve fiyat performansı üst düzey, fakat gel gör ki otomatik viteslisi için fabrika değeri şehir içi 11,2 lt/100 km.

cruze görüntüsü çok hoş ama yakıttan şikayetçi arkadaşım ayrıca atik olamdığnı söyledi.

Cruze benim de aklımı karıştıran bir araç özellikle performansı o araca yeterlimi diye düşünüyorum.Mercanlarda inceledim aracı orda tam otomatik vardı.Abartılan kadar işçilik malzeme kalitesi kötü sayılmaz(bence).
Ben Beyaz Ls tam otomatik sunroof için 37 gibi bir fiyat aldım babamın GMden sıfır araç alıren %2-3 gibi bir indirim hakkı da var ama şimdilik müsait sayılmam.

Birşey sormak istiyorum 1.3(90hp) corsa enjoy dan sonra memnun kalır mıyımsizce?

Son düzenleme:
bence asla memnun kalmazsın ararsın hatta. yakıt seni bayacaktır

herşey söyleyebilirsiniz fakat bu arabanın 1.6 115 hp lik astra sedandan çok yaktığını söyleyemezsiniz 2 ay boyunca benim elimdeydi araç cruze ile aynı tarz kullndım 2 ay sonunda yakıt tüketimi 13.4 lt idi:mad: chevrolet cruze da ise ş.içi maximum 9.6 lt (ortalama hız 25km) ş dışında ise şu ana kadar uzun bir yola çıkmadığımdan bilemeyeceğim donanımhaber forumunda bulunan arkadaşlar 5.9 lt ve 5.7 lt yakmışlardı şimdi bana söyleyin hangi 1.6 benzinli araç cruzedan çok az yakıyor herkes kendi kafasına göre dizelle benzinli aracı kıyaslıyor...

Geri