Domuz Gribi Aşısı...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Burak K.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Aşı olalım mı ?

• Kullanılan toplam oy
    89
aşının içeriğinde civa var ve bu civalı aşı vekillere yapılmayacak...:mad:

sigara kullanıyor musun? yada alimunyum kaplı hiç birşeyden yada birşey ile yemek yiyor musun? ;)

civa bizi bozar

onla o bir mi Bahadır ?

dahada kötüler emin ol. arsenikli su içiyoruz. arsenik vucuttan atılamayan ağır metallerden biridir. civada öyle ve alimunyumda ve hatta hani şu ROCCO adlı ürün varya ağız kokusunu temizleyen veya içerisinde tatlandırıcı bulunan her türlü madde, redbull gibi enerji içecekleri dahil.. içerisinden tatlandırıcı olan herşey yani bunlarda aspartam denilen vucuttan atılamayan bir tür madde var ve uzun zmanlı birikimi sonucunda felce kadar gidebilen ciddi rahatsızlıklara yol açıyor.

bunları söylerken aşı olun demiyorum. zaten benim ilaç fabrikamda yok:D bende aşı olmayı düşünmüyorum ama solunum yollarında rahatsızlık olanlar yada daha önce geçirmiş olanlara olmarı yönünde tavsiyede bulunuyorum.

midye dolma yemedinizmi hiç.

yeşillikleri ilaclı suylamı yıkıyorsunuz her zman. eger öle değilse

onlardada var bu metaller. metali ucuza yersek tatlı geliyo böle pahalı olunca saglıga zararlı diyoruz.

Ben aşı olmayacağım sanırım.Biraz paranoyakça gelebilir ama birden bire ortaya çıkan bu hastalıkların bilinçli olduğunu düşünüyorum.

arkadaşlar durun yaaaa ben 12 yıllık bi sağlıkçı olarak yaptırdım aşı yı 2 gün önce hiç birşey olmadı ve hala gayet sağlamım çaıştığım hastanede en az 10 doktor da bu aşıyı yaptırdı en az 50 tane hastane çalışanı yaptırdı allah a şükür kimsede bişey yok...gelelim komalık olan hemşireye arkadaşlar birçok ilacın anaflaksi yapma ihtmali vardır zaten ama bu kişiden kişiye değişir geçen sene bir doktorumuz etken maddesi naproksen sodyum olan ve herkezin günlük hayatta kullandığı bi ağrı kesici yüzünden anaflaktik şoka girdi ve zor çevirdiler...bu şu anlama gelmezki herkezde böyle bir yan etki yapsın...o zaman yıllardır herkeze yapılan penisilin iğneleride dünyada kimse kulanmamalıydı...ben hükümet taraftarı birisi değilim oy da vermedim şu anki hükümete ancak bu işi medya abartıyor arkadaşlar o aşılar gelmeseydi bu seferde niye önlem alınmadı şu kadar adam öldü diyeceklerdi...Saygılar...

Domuz gribi aşısı yaptırmaktansa zatürre aşısı yaptırın derim.
Griribin komplikasyonu zatürre oluyor ve yaptırmak daha mantıklı grip aşısının koruyuculuğu mevsimlik zatürrenin beş yıl ben dün yaptırdım. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirmenin yollarına gidilirse grip size uğramaz uğrasa bile teğet geçer.;)

eğer ki bu ası gercekten faydalıysa yaptırırım. ortada okadar cok yanlıs bilgi varki herseye inanmıyalım arkadaslar... civa tehlikeli bi madde ancak okadar cok üründe var ki, bu bahane olamaz bence

Geri