gerçekleri bilin acı ama idare edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
www.ope........com buraya bekleriz abi genelde orada oluyoruz

EvolutionX isimli eski üyemizin başka bir üyeye attığı pmdir.
Bir kişi yuzunden butun herkes zan altında kaldı herkes karalandı ben bile kendimi casusu olarak hissetim bu konuyuda soracagım Yeliz hanım arkadaşı değilse çok buyuk yanlış yapmıştır

Son düzenleme:
ben i-tec diye yazdığınız aytekini uzun zamandır tanırım kimseye böyle bişey için pm attırmaz atan kişiyi ilgilendirir konu diğer kişileri karalamaya gerek yok atan kişiyi banlarsınız gider. x sitede olan konuyuda bilmiyorsunuz. o yüzden yanlış yorumlamışsınız..bilginizeee

opelim.net yönetimini beğenmeyen,her fırsatta karışıklık yaratmaya ayılıp bayılan insanların nasıl bir yönetim tarzı sergilediklerini göreceğiz ;) Ki görmeye başladık.. Bu siteden oldukça fazla üye uzaklaştırıldı ama hiçbir üye tanıtım mesajı yazmadı diye uzaklaştırılmadı.. Hele ki herkesin tanıdığı bir üyeye asla böyle birşey yapılmadı ;)
Yavuz tarafsız dusunemiyorsun bence her sitenin kuralı vardır tanınmış olsun veya olmasın. imasını duzeltmedi diye siteden atılanada şahit oldum ben , kendini tanıtmadı diye atılanada

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=27087

Son düzenleme:
Bir kişi yuzunden butun herkes zan altında kaldı herkes karalandı ben bile kendimi casusu olarak hissetim bu konuyuda soracagım Yeliz hanım arkadaşı değilse çok buyuk yanlış yapmıştır
Herkesi karalamak değil amaç Agah yanlış anlamışsın. ama verdiğim örnek sadece son örnektir. Sitemizde çeşitli forumlarda konu açanda oldu pmler atan üyelerde. Sen atmadın ama atan çok üye var.
Elbetteki genelleyemeyiz. benimde bir çok siteye üyeliğim var buraya üye olan başka siteye üye olamaz diye bir forum kuralımız yok olamazda. İtec bu tarz pm atmadı çünkü siteden ayrıldıktan sonra diğer siteyi açtı. ama o site açıldıktan sonra burda kalan üyelerden bu tarz davranışlar oldu. Ben yanlış olmasına rağmen doğal karşılıyorum. Uzun zamandır bu sitenin başındayım ve bu tarz durumlarla çok karşılaştım. Ama Mustafanın ağrına gitmiş böyle bir konu açmış. ama bu seni ya da her iki siteyede üye olan herkesi karalamak istediğini sanmıyorum. sadece bunu yapanlar var bizim bilmediğimizi sanmasınlar biliyoruz herkeste bilsin istemiş.

ben her türlü yüzleşmeye varım olayın içindeydim evet profilo alışveriş merkezinde 2 gün sonra toplantı ve yüzleşme için organize ettik. ve ben aytekin abi, safaya özelliklede israr ettim ve onların msninde herkese söyledim beyler böyle yapmayın diye ve profiloya gelin dedin ve kimsede oralı olmadı gelmeyiz dediler eğer yalanım varsa burdan yürümek nasip olmasın. yönetiminde bu olaydan haberi vardı ve onlar biz yüzleşiriz dediler herzaman dediler fakat gelen olmadı.

yönetimin elinde kim kime ne atmış hepside var. hatta geçenlerde sanki yabancı yeni üye gibi siteye girip böyle bi site varmış çok iyiymiş gibilerinden laf oldu ve banlandı.

casus demek evet ağır bi kelime oldu ama öyle çok sevdiğim ve telefonla görüştüğüm insan yasin malesefte öyle ama üzülüyorum sonradan haberim oldu yasinin olduğuna ama yinede ayrım yapmayıp söyleyebilirdim çünkü çok kızdım

sen beni tanımamış olabilirsin ama beni özelliklede davet edildiğimi ve üye olduktan 3 hafta sonra bana bu şekilde uyarı yaptılar ve aytekin abi bana söylediğinde benim neden yazmıcağımıda söyledim isterseniz pmye bakın ve hatta ben anlattıktan sonrada gerek yok dedi yazmana salla gitsin dedi madem böyle neden banlandım.

yani benim kimseye ne menfaatim olur nede garezim ama gerçekler bunlar heee bu yazdıklarımıda hiç alakası olmayanlar anılmasın neden mi? herkes istediği yere üyede olur istediği şeyide yapar.

ben iki tarafa üye olanları değil sadece bu siteye başka nicklerle üye olup forumun tabanına uygun olmayan tanıtım yapmaları ve pm yoluyla arkadaşlarımıza tanıtım yapmaları iyi hoş tanıtımda yap ama biz artık ordayız demek biraz ağır oluyor

evet arkadaşlıklarım her zaman baki benim bunu bilende bilir. bugüne kadar menfaat gözetmeden buluşmalara katıldım ve söylemesi ayıp ama mangallarda para toplanmazken ben gücüm yettiğince katkıda bulunurum yani kimseye menfaatim yok!

nihat abi, sinan abi, yasin, mert, murat abi, piyanist, burak, ahmet ve çoğu ile hala görüşüyorum sanal alem haricinde hemde sanırım buda lafın sonu olur

ama mustafa bu olayların dışında başka konularada girmiş biz özelllerimizi yazmıyoruz buraya 2 kişinin arasında konuşulan 2 kişinin arasında kalır neden başka yerlere geldi konu o zaman..bu başlık bence silinsin

Herkesi karalamak değil amaç Agah yanlış anlamışsın. ama verdiğim örnek sadece son örnektir. Sitemizde çeşitli forumlarda konu açanda oldu pmler atan üyelerde. Sen atmadın ama atan çok üye var.
Elbetteki genelleyemeyiz. benimde bir çok siteye üyeliğim var buraya üye olan başka siteye üye olamaz diye bir forum kuralımız yok olamazda. İtec bu tarz pm atmadı çünkü siteden ayrıldıktan sonra diğer siteyi açtı. ama o site açıldıktan sonra burda kalan üyelerden bu tarz davranışlar oldu. Ben yanlış olmasına rağmen doğal karşılıyorum. Uzun zamandır bu sitenin başındayım ve bu tarz durumlarla çok karşılaştım. Ama Mustafanın ağrına gitmiş böyle bir konu açmış. ama bu seni ya da her iki siteyede üye olan herkesi karalamak istediğini sanmıyorum. sadece bunu yapanlar var bizim bilmediğimizi sanmasınlar biliyoruz herkeste bilsin istemiş.

burda yemin ederimki bu yazdıklarımdan sadece yavuz abi ve oktay abinin haberi var yani site ne benim nede bi menfaatim var yazının başındada belirttim. arkadan konuşmalar vardı ve hep şu şuna böyle demiş bu buna böyle demiş diyorlar ve gücüme gidiyor neden gıybet ediyorsun ortada bişey varsa ya çöz yada uzatma sus

şuanda aytekin abiyide telinden ararım isterseniz kimsedende çekinmem ne konuştuysam odur arkadanda konuşmam ama bi gerçeği herkes bilsin istiyorum.

emeği geçenleri kimse kötü bilmesin istedim. dediğim gibi bu yazdıklarım üye olmak değil probaganda yapmaktır kimse bu yazdıklarımı bi yerlere çekipte kulaktan kulağa yapmasın lütfen

ama mustafa bu olayların dışında başka konularada girmiş biz özelllerimizi yazmıyoruz buraya 2 kişinin arasında konuşulan 2 kişinin arasında kalır neden başka yerlere geldi konu o zaman..bu başlık bence silinsin

ben bunu heryerede yazarım burda silinir ama başka yerede yazarım bi kere nem kaptım bu işten. sen tek taraflı düşünüyorsun ama bunları öğrenipte geri adım atanlar var bunuda bilesin böyle bilmeye çok insan var ben sadece bilgilendiriyorum neden böyle oldu nasıl bu hale geldi neden sorularına cevap veriyorum veririmde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri