Hyundai Accent Era Kendin Pişir Kendin Ye :)

Doğukan benimde aklıma soktun bak şimdi bu makineyi ya.
Valla elim SATIN AL seçeneğine kadar gitti o kadar söyliyim.
Zira arkadaşın dediği gibi el girmeyen yerleri temizlemek ÖLÜM gibi.

Doğukan benimde aklıma soktun bak şimdi bu makineyi ya.
Valla elim SATIN AL seçeneğine kadar gitti o kadar söyliyim.
Zira arkadaşın dediği gibi el girmeyen yerleri temizlemek ÖLÜM gibi.

Ahmet hocam yarın ben bir arabada dip bucak temizleyeyim kullanımı rahatmı bakayım yarın mesaj atayım olmazsa alırsınız sizde. Gerçekten çok yararlı olucak ya :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet hocam yarın ben bir arabada dip bucak temizleyeyim kullanımı rahatmı bakayım yarın mesaj atayım olmazsa alırsınız sizde. Gerçekten çok yararlı olucak ya :)

Aga çekişine temizlemesine falan puan ver 10 üzerinden. Valla yakana yapışırım alıpta pişman olursam :D

fakirin bile şarjlı aleti 6 ay dayandı :D inşallah pil ömrü iyi çıkar olmadı elektrikli model yaparsın ben gibi :D

fakirin bile şarjlı aleti 6 ay dayandı :D inşallah pil ömrü iyi çıkar olmadı elektrikli model yaparsın ben gibi :D

2 yıl garanti falan var hocam ya İnşallah bir sorun yaratmaz :/

İnşallah Uğur kardeşim :) Evet aparatların olması gerçekten çok iyi oldu. Yarın arabayi temizleyecem bakalım iş görücekmi :) Bu arada halı benimle yaşıt :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 05:01 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 04:59 ----------

Oraya link koydum hocam istersen incele daha deneme fırsatım olmadı yarın sonuçları yazarım. Ama evde biraz deneme yaptım çekişi falan gayet iyi onu söyleyebilirim :)

sen memnun kalırsan bende alacağım gibi duruyor :)

Herkese merhabalar iyi forumlar :)
İlk önce süpürgeden başlayayım bugün Antalya aslında parçalı bulutluydu her an yağmur yağabilirdi ama ben kimseyi bekletmemek için bu havada temizlik işine giriştim :)
KlzZ2X.jpg

Öncelikle çekiş konusunda hiçbir şikayetiniz olmasın. Çok çok iddialı bir çekiş gücü yok ama yeterli denilecek sevide rahatlıkla söyleyebilirim :). İkinci olarak 2 adet aparat veriyor zaten bir tanesi halı,döşeme,bagaj havuzu gibi yerleri temizlerken rahat kullanımı var. Diğeri ise dünkü resimdeki paylaştığım uzun olan yani oda işte ulaşılması güç yerler için kullanıyor onunda kullanışı iyi. Tek bir sıkıntısı var pil durumu biraz zayıf diyebilirim tam dolu sarjl ile yarım saatlik sürekli çalıştırma sonucu oldukça zayıflıyor çekmemeye başlıyor ama yarım saat içinde arabanın ön kısım,arka kısım ve bagajını temizleme şansım oldu ondan sonrada direk sarja taktım :) Ben memnun kaldım açıkcası eğer nakit paranız varsa daha kaliteli bir şey alabilirsiniz ama 70-80 lira gözden çıkarmanız lazım ama bana yarım saatte yeter diyorsanız alabilirsiniz içiniz rahat olsun :)

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:41 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:27 ----------

Şimdi gelelim arkadaş bugünkü ufak çaplı projemize :)
Arabayı aldığım günden beridir radyo kanallarının tek tük çekmesi ve antemin ucunun kesilmiş durumda olması benim çok canımı sıkıyordu bende öncelikle internette araştırdım ve orjinallerinin fiyatlarının 35 lira falan olduğunu gördüm. Daha sonra sanayi sitemizde bulma şansımız varmıdır diye Japon Parçacımıza ufak bir ziyarette bulundum. Ve aradığım ürünü buldum hatta o kadar doğru bir zamanda gelmişimki geleli 2 gün olmuş :) Orjinal olup olmadığını sordum Hyundai marka değil ama buda Kore malı orjinali ile birebir hiçbir fark yok dedi. İstersen orjinalde getiririm ama bunun fiyatı 15 lira onun fiyatı 40 lira dedi bende direk tamam bu olsun diyerek satın aldım :)
Bu malesef önceden kesilmiş olan radyo antenim çok çirkin duruyor değilmi ?
KZ13J3.jpg

Buda yenisi ile çekilmiş fotoğrafları
e5Rymd.jpg

Montaj konusuna gelicek olursak zaten çok kolay sol tarafa çevirerek söküyoruz daha sonra yeni antenimizide sağ tarafa çevirerek monte ediyoruz :)
Buda yeni antenimizin monte edilmiş görüntüsü :)
xY56rE.jpg

Şuan yeni anten sayesinde tek tük geçen radyo kanalı 10'a ulaştı diyebilirim.

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:46 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:41 ----------

Buda benim bonusum olsun :D
wvoPXp.jpg

Herkese şimdiden teşekkürler :):):)

Eyvallah Doğukan, arabasına bakan adam her zaman baş tacıdır...
Eşşek niyetine binen eşşeğin ta kendisidir...

Eyvallah Doğukan, arabasına bakan adam her zaman baş tacıdır...
Eşşek niyetine binen eşşeğin ta kendisidir...

Aynen öyle Ahmet hocam :) Yardımcı olabiliyorsam ne mutlu bana. Yav arkadaş o kadar çapa sarfettim başka yorum yokmu ???

aracın görseli benim için önemlidir o yüzden iyi yapmıssın Dogukan..eskisi ile aynı duruyor fiyatıda gayet iyi..aslında sharkfin de düşünebilirdin

Geri