Kaçak benzin hakkında...!!!

Kimse kusura bakmasın, güvenilir kaçak benzini burada bulsam ben de alırım. Yeter artık 50 sene boyunca salak yerine konduğum.

haa osmaniyeymiş :) bu arada symbolü olan ev arkadaşım da osmaniyeli :)

:good::good::good:. bildin önce yazdigimi degistirdim bakim tahmin neresi edeceksin diye :D

savas abiye hak vermemek icten degil. yazik bu millete..

Son düzenleme:
savaş abi ben de bilenlere danışmak ve bilmeyenlerin aydınlatılması için açtım bu konuyu.yani suriyedeki millet bu benzini kullanıyorsa demek ki zararlı bir benzin değil.litrede 1 lira ne demek.ben 1 depoyu 20 günde bitiriyorum. 360/20=18 yani yılda 18 depo.bugünün fiyatıyla far 1 lira.depom 45 litre yılda 18x45=810 yani yılda 810 lira kar ediyorum ki ben çok kullanmayanlardan sayılırım.az para mı ya???

yanık yağa tiner katsak karıştırıp süzsek benzin elde edebilirmiyiz acaba??

tinerin litresi 1.40 tl yanık yağında litresini 50 kurusa alsak 1.90 tl ye hallolur:D:D:D

bende vanda kalıyorum....burdada çok yaygın çoğu aile geçimini kaçak benzile sağlıyor....burda mazot 1.9 benzin 2tl....bende çok niyetlendim almayı ama hala çekiniyorum..birde çoğu lüks sınıf aaçlar dahil kullanıyor.... bizleri bu zamlarla kaçak benzin almaya zorluyorlar..
..sonrada vatan millet sakarya türküsü çağırıyorlar.....

Büyük akaryakıt firmalarında bile istasyona girdiğinizde pompacı hemen yer göstermeye çalışır.Gidin en aksi yerdeki pompaya yanaşın eğer arızalı v.s diyorlarsa illegal yakıt olabiliyor.Gözlemleyebilme imkanınız var ise o pompaya direk servis araçları (peugeot j9 v.s) yanaşır ve alırlar.

Geri