Kaçak benzin hakkında...!!!

İşi nasıl başka ülkelere çektiniz hala anlamadım.Bi birebir para vermek var bide dolaylı yoldan para gitmesi var.O sayılan markalardan pkk kazanıyorsa bu ülkede vergi aldığı için para kazanıyor onu satan adamda para kazanıyor yani eğer bi şekilde pkkya gidiyorsa ki size göre öyle bu işten bizim ülkemizde kazanıyor.

Benim bünyem direk o adamların cebine para koymayı kaldırmaz kimse kusura bakmasın.Ben bu kadar asker vericem bu uğurda akşam haberlerde bu askerlere içim yanıcak sabah gidip o kahperin cebine para koyucam sizce bi çelişki yok mu_?

Bu forumda askerlik görevini yapan insanlar var, sürekli asker olan abilerimiz var bide o abilerim cevaplasınlar bu konuyu bizden daha iyi bilirler bu işleri.Benim askerime kurşun sıkıcak adama ben mermi hediye etmem ki bu işten gerçekten pkk rant sağlıyorsa.Ben 1 ay sonra askere gidicem gecenin saat 3ünde nöbete kalkıcam bu milleti beklicem ama bu millet benim düşmanımla ticaret yapıcak yazık !

Bu topraklar elden gittikten sonra veya orda gecenin bi yarısında eksi derecelerde görev yapan bi askeri şehit verdikten sonra benim cebimden 50de 100de az çıksa benim için önemli değil.

Ben kimseye direk bişey demedim kimse üstüne alınmasın tekrar söylüyorum bu işten kimler kazanıyor iran mı, ırak mı, halkımız mı, pkk mı bilmiyorum sadece örgüt kazanıyorsa düşüncesiyle bu yorumları yaptım benim düşüncemdir ben almam sen alırsın orası beni ilgilendirmez kimsenin kalbini kırmak istemedim kırdıysamda özür dilerim..

valla ben cuma günü iskenderun a geçeceğim.perşembe okul çıkışı gidip doldurmayı düşünüyorum depoyu kaçak benzinle.bir depoda 45 tl kar.hiç fena değil.ayrıca iddia ediyorum pompadan alınan 45 litre benzin elle bidonla doldurulan 45 litre benzin kadara sağlıklı olamaz ölçü bakımından..pompalarda tabancadan benzin gelene kadar bir miktar mutlaka hava geliyor !!!
Bizim depolar 60'lık. 45 lira bazıları için ufak bir miktar olabilir ama benim için iyi para. Devletin benim maaşıma layık gördüğü zammın 20 lira olduğu düşünülürse paranın büyüklük boyutu daha da iyi anlaşılr.

İşi nasıl başka ülkelere çektiniz hala anlamadım.Bi birebir para vermek var bide dolaylı yoldan para gitmesi var.O sayılan markalardan pkk kazanıyorsa bu ülkede vergi aldığı için para kazanıyor onu satan adamda para kazanıyor yani eğer bi şekilde pkkya gidiyorsa ki size göre öyle bu işten bizim ülkemizde kazanıyor.

Benim bünyem direk o adamların cebine para koymayı kaldırmaz kimse kusura bakmasın.Ben bu kadar asker vericem bu uğurda akşam haberlerde bu askerlere içim yanıcak sabah gidip o kahperin cebine para koyucam sizce bi çelişki yok mu_?

Bu forumda askerlik görevini yapan insanlar var, sürekli asker olan abilerimiz var bide o abilerim cevaplasınlar bu konuyu bizden daha iyi bilirler bu işleri.Benim askerime kurşun sıkıcak adama ben mermi hediye etmem ki bu işten gerçekten pkk rant sağlıyorsa.Ben 1 ay sonra askere gidicem gecenin saat 3ünde nöbete kalkıcam bu milleti beklicem ama bu millet benim düşmanımla ticaret yapıcak yazık !

Bu topraklar elden gittikten sonra veya orda gecenin bi yarısında eksi derecelerde görev yapan bi askeri şehit verdikten sonra benim cebimden 50de 100de az çıksa benim için önemli değil.

Ben kimseye direk bişey demedim kimse üstüne alınmasın tekrar söylüyorum bu işten kimler kazanıyor iran mı, ırak mı, halkımız mı, pkk mı bilmiyorum sadece örgüt kazanıyorsa düşüncesiyle bu yorumları yaptım benim düşüncemdir ben almam sen alırsın orası beni ilgilendirmez kimsenin kalbini kırmak istemedim kırdıysamda özür dilerim..
sercan kardeş sen kalp kırmıyorsun merak etme.düşüncelerine ben de saygı duyuyorum.ama biz bu ülke şöyle olmasın böyle olmasın diye bir taraflarımızı yırtarken elin şerefsizi (apo) yattığı koğuşu beğenmiyor diye ithal duvar kağıtlarıyla,bilmem kaç milyarlık kapıyla koğuşunu süslüyorlar ve hala beğendiremiyorlar.ben şunu anladım.artık ne kadar bir tarafımızı yırtsak da bu ülke insanı adam olmayacak uyanmayacak.ben ümidimi yavaş yavaş kesiyorum.
not:ben de eğer pkk ya direkt rant sağlandığını düşünsem almam ama bu söylentilerin de bilerek ve istemli bir şekilde bizlerin kaçak akaryakıt almasına veya kaçak mal almasına engel olunması için ortaya devlet tarafından atılan söylentiler olduğunu düşünüyorum..

Benim yaşıma gel, eğer ömrüm olursa bu konuyu bir de o zaman konuşalım. Doğma büyüme askeriyenin içerisindeyim. Yedi sülalem asker denebilir. Son yıllardaki olaylar hakkında ne düşünüyorsun, nereye gidiyoruz, nasıl gidiyoruz bunların farkında mısın? Bu işler bir anda olmadı. Yıllar içerisinde adeta dantel gibi ince ince işlenerek bu günlere gelindi. Eğer benim alacağım kaçak benzinle PKK ayakta kalacaksa bir dakika bile durmam arabalarımı havaya uçururum. Baştakiler neredeyse dış güçlerin baskısıyla imralıyı 5 yıldızlı otele çevirecekler. Diğer hapishanelerde yatanlar insan evladı değil mi? Onları kabahati binlerce kişiyi öldürmemek mi? Bu işler o kadar kolay değil sevgili kardeşim. Bak bizim askerlerimiz aldığı emirler doğrultusunda şimdi Afgan askerlerini eğitiyor. Bakın bu da bir hatadır. Yarın bu insanların bize kurşun sıkmayacağı ne malum?

arkadaşlar hyundai aksent aracım varken iki yıl kullandım size tavsiyem benzini alırken bir tülbentle süzün çünkü kendim şahit oldum cok ufak metal parçalar oluyurdu içinde belkide kurşun dedikleri odur.

işin PKK yönünü es gecerekten söylüyorum.
Bu kacak gelen benzinlerde işlenmiş benzin. Zaten Benzin dediğimiz olay Petrolün işlenmişdir. -ki bu öyle merdiven altında simit yapmaya benzemez arkadaşlar. "Kaçak" benzin sadece vergilendirilmemiş anlamında kullanılmaktadır. Yoksa bizde benzini suriyeden alıyoruz. Araca hiç bir zararı yok adamlar zaten Petrol istasyonlarından çok ucuza alıyor benzini üzerine farkını koyarak satıyor. Biz zamanında ev arkadaşımla sadece benzin ve sigara almak için bulgaristana gittiğimizi biliyorum.

Geri