kaza yaptım.. opel ataköyde tanıdık varmı?

sağolun arkadaşlar.. allah daha beterinden saklasın..
resimde hasar gözüküyor..

özel servise çektirmeyi düşündüm bir ara.. sonra kaskodan yaptırcam nasıl olsa boya rengi falan farketmesin diye yetkiliye çektirdim.. ataköye çektirdik...
kaskodan araç alırsam isterse 2 haftada yapılsın önemli değil.. mühim olan güzel olsun...;)

Ben de bu mantik ile Arkas Otomotivde yaptirdim bi boya isini, ama su anda ton farki mevcut.

Daha once de Edremitteki yetkili serviste bi boya olayi olmustu, onda hic boya farki yok..

Yine siz yetkili servise verin, Kasko ile ugrasmiyorsun, yetkili servisler anlasmali oluyor. Ama emin oldugunuz, ozel de olsa bir servis, kaportaci vs varsa en iyisi oraya vermek olur..

ben olsam özel serviste yaptırırdım;birde arkadan vurdum demiştiniz ama vuruk yandan eklediğiniz resimde ?!

geçmiş olsun, allahım daha kötüsünden saklasın sizleri ve bizleri.

frene bastım kaçmak içinde direksiyonu kırdım ama kurtaramadım çamurluğun ordan takıldı araç.. çamurluğun orası takıldı gibi bişey yani..

opel ataköye güveniyorum ben.. bizde vectra varken onu boyatmıştık bir sorun olmadı renk tonuyla ilgili...

kaskodan ikame araç alman için aracın servise çekici ile gitmesi ve en az bir hafta isitrahat alması lazım

kaskodan ikame araç alman için aracın servise çekici ile gitmesi ve en az bir hafta isitrahat alması lazım

çekiciyle götürdük zaten.. ücretsiz olduğu için hiç uğraşmadım... çamurluğun içi lastiğe sürtüyordu ondan dolayı lastiğe zarar gelmesin diye çekiciyle çektirdim..

bakalım tanıdık bulduk gibi cumartesiye yetişebilir diyorlar araç...
acayip sevindim..:D

Geri