kaza yaptım.. opel ataköyde tanıdık varmı?

işinize karışmak istemem ama, bu tip tamirat işlerinde sıkıştırmak bana çok mantıklı gelmiyor. bir an önce bitsin diye sallama iş yaplıma olasılığı insanı düşündürüyor. umarım aracınız en iyi şekilde yapılır ama böyle ihitmali göz önünde bulundurmak yararınıza olabilir.

işinize karışmak istemem ama, bu tip tamirat işlerinde sıkıştırmak bana çok mantıklı gelmiyor. bir an önce bitsin diye sallama iş yaplıma olasılığı insanı düşündürüyor. umarım aracınız en iyi şekilde yapılır ama böyle ihitmali göz önünde bulundurmak yararınıza olabilir.

aynen öyle düşündüğüm için servise gittim bugün..
ustayla konuştum.. en iyi şekilde olsun boyası falan düzgün olsun diye usta haftaya bitirelim dedi.. zaten yarın akşamüstü kaskodan araç alıcam... pazartesiye kadar ücretsiz kullanıcam...

bu arada tamponu sökmüşler tamponumda hiçbir sorun yok.sadece sol çamurluk değişicek..;)

ben de tam kasko araç vermiyor mu. al onu kullan acele etme diyecektim.

fiat albea verdiler arkadaşlar araba ölmüş ama :D
yalnız bir araba verdiler bütün bilgileri aldılar resmen...:(
kreedi kartımın bütün bilgileri şu anda onlarda mevcut.. ben çok sinir oldum bu duruma ama almak zorunda olduğum için yapcakta bişey yok..

kredi kartı bilgilerinin alınması normal bir durum mu acaba??:confused:

çok geçmiş olsun..

fiat albea verdiler arkadaşlar araba ölmüş ama :D
yalnız bir araba verdiler bütün bilgileri aldılar resmen...:(
kreedi kartımın bütün bilgileri şu anda onlarda mevcut.. ben çok sinir oldum bu duruma ama almak zorunda olduğum için yapcakta bişey yok..

kredi kartı bilgilerinin alınması normal bir durum mu acaba??:confused:
Arkadaşım aynı durum benimde başıma geldi.Bugün bende istedim arabadan ve bana da fiat albea verdiler modeli 2009 ama valla opelimin yanına yaklaşamaz.Dediğin gibi tüm bil.leri aldılar benimde canım sıkıldı.Ama ben şöyle yapmayı düşünüyorum aracım çıktıktan sonra ve bankayı arayıp bu kartımı iptal ettirip yenisi ile değiştirmelerini isteyeceğim.En iyi çözüm bu,nolacağı hiç belli olmaz insanoğlu sonuçta.
Bende odak bayrampaşa servisine götürdüm aracı sizin kaput boyanacakmış.Benimkini değiştiriyolar.Yarım saat tel.da konuştum anlattı ayrıntılı ayrıntılı,sonuçta tampon,kaput ve sag far değişiyor.:((

çok geçmiş olsun dostum kazadir bu olur kimse kimsenin bilerek canini yakmak istemez insan olandan bahsediyorum ki kadinin eşi pek insanliktan nasibini almamiş sikma canini.tabi oda bir anlik panikle abartmiştir ama kardeşim karşi tarafida bir dinleyelim ya,dinlemek yok bizde kabadayiyiz ya hepimiz çok sinirlendim kusuruma bakmayin arkadaşlar.dostum canin saolsun sen görevini yapmişsin hastaneye götürmüşsün,allah korusun ya sana bir şey olsaydi o zaman ne olacakti yola firlayan kadin suçlu o haksizliğa gelemiyorum dellendim gene

geçmiş olsun

Geri