Küllük & Tiryaki Seti

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt: Küllük

tam olarak tarihini bilemeyeceğim arkadaşlar ama,
bundan sonraki hiç bi araçtada görceğimi sanmam

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

martta alınmış 320d ve temmuzda alınmış c180 cgi 2 side 2011 ve 0 her ikisindede çakmak ve küllük var

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1. cevap için euro standartı olduğunu biliyorum ama verende var onu söylemek için yazmıştım bizede verilebilirdi gerçi benim için çakmak önemli değil ben zaten sigara içmiyorum ama seti aldım küllük bence araca yakışıyor
2. cevap içinse bence 7.2 çok dizel için kuruş hesabı olunca dizel ucuz olduğu için çok olmayabilir ama çok ,bende hergün 2-3 km içinde yoğun trafikte kullanıyorum ilk 2000 km 9.5 tu sonra sıfırladım son 2000 km de 8.5 ortalama bence dizel mesafe ne kadar kısa olursa olsun 6-6.5 u geçmemeli çünkü 1.3 dizel motor gerçekten çok tasarruflu

efeksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bmwlerde de paket halinde sunuluyor çakmak ve küllük. tahminim insanların araçlarında sigara içmeyeceini düşünüp az da olsa maliyetlrden kaçmaktır diye düşünüyorum. belki de sigaraya özendirmemek için koymuyor da olabilirler :)

hüseyintekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben aracı aldığımda küllük vardı ama çakmak yoktu çamağada ihtiyacım yok sigara içiyorum ama araç çakmağını kullanmak yerine 4-5 tane çakmak alıp araca bıraktım.
Aracım 2010 model.

hsaglam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=Tamkan link=topic=2323.msg47689#msg47689 date=1316718945]
Geçenlerde bayiye uğradım kenarı kromajlı küllük için 90 tl fiyat verdiler içim cız etti onun yerine 30 tl ye kromajlı olmayan GM ye ait başka bir küllük aldım, yanlış anlaşılmasın tiryaki seti değil sadece küllük, bu durumda ya ben ayın enayisi oldum ya da forum da tiryaki seti ile ilgili telaffuz edilen rakkamlar gerçeği yansıtmıyor  :)
keşke bir kaç yere daha sorsaydınız ben nisan mayıs gibi kromajlı olanı 33tl gibi bir fiyata almıştım. (set olarak çakmakla beraber)
[/quote]

nereden aldınız acaba bir iletişim numarası paylaşabilir misiniz?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ya ben bugun kulluk alacaktım sanki yuvasına koyunca kulluk cok yuksek kaldı herhalde bardaklıga tam oturmuyor yoksa servıstekı kişi yanlışmı kulluk gosterdı acabaa

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

Servisteki elemanda sorun yok Bülent Bey biraz yukarda kalıyor küllük kolay çıkması için öyle yapmışlar heralde

N

napleser

Bilgi Girilmemiş

tasarım hatası var gibi :)Çıkarırkende zorla çıkıyor zaten