Küllük & Tiryaki Seti

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hllb
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Küllük

yo inanın geçen ay, tanıdığım biri 2011 model bmw x3 aldı, o arabada da araç çakmağı ve küllüğü yok...

Benim 2007 den bu yana aldığım sıfır km araçlarda -Astra hariç- küllük ve çakmak vardı, belki de galeride hediye olarak eklemişlerdir ama vardı..

arkadaslar arabayı alalı nerdeyse 3 ay oldu bekıde gecıor bugun servıse gderken fark ettım aracta kulluk yok evet o ufak sılındır gıbı olan o yuvarlak esıgın ıcıne gecen parca yok.Her ne kadar sıgara kullanmasamda arbada o kadar goz cep var kı hıc farketmdım bugune kadar ve hemen aracı aldıgım bayii aradım satıs danısmanı ıle gorustum kendısı bana almanyada araç içinde sigara kullanımı yasak oldugu ıcın yenı uretım araclarda kulluk ve cakmak konmamakta dedi.Bende bu cevaba karsılık veremedım heralde oyledır dedım ama diger araclarda olupta benm aracımda mı yok dıye dusunmeye basladım arkadaslar sızlerın araclarınızda kulluk ve cakmak var mı 2011 modelde olan arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım.

SEVANCAK link' Alıntı:
arkadaslar arabayı alalı nerdeyse 3 ay oldu bekıde gecıor bugun servıse gderken fark ettım aracta kulluk yok evet o ufak sılındır gıbı olan o yuvarlak esıgın ıcıne gecen parca yok.Her ne kadar sıgara kullanmasamda arbada o kadar goz cep var kı hıc farketmdım bugune kadar ve hemen aracı aldıgım bayii aradım satıs danısmanı ıle gorustum kendısı bana almanyada araç içinde sigara kullanımı yasak oldugu ıcın yenı uretım araclarda kulluk ve cakmak konmamakta dedi.Bende bu cevaba karsılık veremedım heralde oyledır dedım ama diger araclarda olupta benm aracımda mı yok dıye dusunmeye basladım arkadaslar sızlerın araclarınızda kulluk ve cakmak var mı 2011 modelde olan arkadaslar yardımcı olursanız sevınırım.
şaşırmanıza gerek yok, araçlarımızda küllük ve çakmak vermiyorlar, tiryaki seti diye çakmak ve küllükten oluşan bir set var, siz isterseniz alıyorsunuz. Forumda daha dün akşam konuşuluyordu, dünkü konulara bakarsanız detayları bulabilirsiniz.  045thumbsup

Peki cakmak alinca cakmak yuvasi kullaniliyormu yoksa orasi telefon sarj yerimi. Yani cakmagi kullanmak icin yuvasidami degismesi lazim.

Orası zaten çakmak yuvası, herhangi bir değişim yapmaya gerek yok, çakmağı alıp yerine oturtuyorsunuz.

markopasa86 link' Alıntı:
Orası zaten çakmak yuvası, herhangi bir değişim yapmaya gerek yok, çakmağı alıp yerine oturtuyorsunuz.
ben de ısrarla öyle diyordum fakat değilmiş. çakmağı kullanmak için kutudan çıkanı takmak gerekiyormuş.

hllb link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=2329.msg47854#msg47854 date=1316783209]
ben de ısrarla öyle diyordum fakat değilmiş. çakmağı kullanmak için kutudan çıkanı takmak gerekiyormuş.
[/quote]

Ben de bilmiyordum..

halil abinin dediği gibi,kutudan çıkan iç kısmı takıcaksınız.

Geri