Küllük & Tiryaki Seti

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hllb
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Küllük

Benim aracımda 2011 model küllük ve çakmak araçla birlikte gelmedi. 35.4 TL'ye servisten aldım, çakmağın çalışması için kutudan çıkan ekipmanın takılması gerekiyormuş, çakmak montajı için 25 TL+KDV=29.5 TL istediler, sigara kullanmama rağmen arabada sigara içilmesine karşıyım zaten küllüğüde çok şık durduğu için aldım o yüzden çakmağı taktırmadım.

Arabada sigara içmek mevzusu çok geçince aklıma geldi; ünv. nin en havalı kızlarından birini arabamla gezidiriyordumda sigara yakmasına müsade etmemiştim, şımartılmaya çok alışmış kızımız çok şaşırmıştı bu cesaretime!!  005hihih 011zaa

Tolga KARACA link' Alıntı:
Arabada sigara içmek mevzusu çok geçince aklıma geldi; ünv. nin en havalı kızlarından birini arabamla gezidiriyordumda sigara yakmasına müsade etmemiştim, şımartılmaya çok alışmış kızımız çok şaşırmıştı bu cesaretime!!  005hihih 011zaa

011zaa cooll cooll

hllb link' Alıntı:
[quote author=markopasa86 link=topic=2329.msg47854#msg47854 date=1316783209]
Orası zaten çakmak yuvası, herhangi bir değişim yapmaya gerek yok, çakmağı alıp yerine oturtuyorsunuz.
ben de ısrarla öyle diyordum fakat değilmiş. çakmağı kullanmak için kutudan çıkanı takmak gerekiyormuş.
[/quote]
Anladım bende öğrenmiş oldum  045thumbsup Hiç işim olmayacağı için pekte araştırmamıştım işin doğrusu :D

Sn. vigilante8 E-5 üzerindeki Maltepe Erpaş bayi 35.4 TL'ye satıyor. Ben 2 tane aldım, yeni Astra bir arkadaşımda daha var onuda ona gönderdim dediğim gibi isterseniz montajınıda hemen yapıyorlar.
Unutmadan bu fiyatları 2 Eylül'de aldığımıda belirteyim.

2010 da aracımı aldıgımda bu küllük beraber verilmişti. ancak çakmaklık yoktu. Sonunda aracı ilk almanın bir faydasını gördüm :D

HaKaN link' Alıntı:
[quote author=Tolga KARACA link=topic=2329.msg47913#msg47913 date=1316797508]

011zaa cooll cooll
[/quote]

Efendim mümkünse forumda da içmesek, koku siniyorda!  011zaa

Markopasa Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Fiyat gayet makul sigara içmiyor olsam da gerçekten araç içine hoş bir ambiyas katıyor hoş bir görüntü oluşuyor. Hemen alacağım.

vigilante8 link' Alıntı:
Markopasa Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Fiyat gayet makul sigara içmiyor olsam da gerçekten araç içine hoş bir ambiyas katıyor hoş bir görüntü oluşuyor. Hemen alacağım.
Rica ederim.

Geri