ne dersiniz c200 uyarmı

genç diye sıpaya biniceğime gider yaşlı ama asil kaliteli ingiliz tayına binerim.. :) sıpayı kasaba versen üstüne para versen sucuk diye bile almaz.. ingiliz tayı her zaman pahaldır değerlidir para eder..

hayir benim anlamadigim bu mercedes nasil 25 bin ya bulgaristanda 5 para etmez o heleki benzin lpgli maksimum 4000 5000 liradir suanki piyasasi nasil olurda okadar fark yaparya

Son düzenleme:
yaşlı avrat karı yapılmaz derler kardeşim 2005 model araban daha ne istiyorsun koç gibi astra bin arabana bak keyfine

:kop::kop::kop: harika, aslında düşünmüyodum, burada Nevşehir de kırtasiyeci bi arkadaşım 74 model 124 kasa merso aldı geçen sene,230.4 motor, lpg falan var, bazen kullanıyorum çok hoş bi duygu uyandırıyo kişide, öok hoşuma gidiyo o arabayı kullanmak, hatta ilanıda var, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-esi-benzeri-olmayan-bi-arac-43331785/detay/ , şimdi bunu satıp yine aynı arabanın daha temizini bakıyo, bikaç tane bulduk, tabi bu arada bende de heves uyandı,

ama 4-5 liraya bi tane alabilirim ama onun yerine günlükte kullanacğım bi merso diye bakıyorum,, olay bu,

c 200 değil çünki o kasa artık bitti.bildiğin eski nostaljik mercedes oldu ama son koyduğun e200 için aynı şeyi düşünmüyorum.halen etkileyici heybeyli sağlam görünüyor.geçmişinde çok hor kullanılmamışsa sahibini üzmez mercedes.

sıfırından alınıp 190E 1 milyon km lere dayanan içinde çimento fayans aklınıza ne geldiyse taşınan 10 kişi ayrı kullanmış ve hepsi de işçi hor kullanmış ve ben o arabaya bindiğimde ki sağlamlık hissi ve hala ses gelmiyordu hiçbir yerinden.o marka her daim alınabilir.mercedes başkadır..

Hiç düşünme, eğer temizse direk mercedes.
Evet opel harika ancak, mercedese binince MÜKEMMEL ile harika arasındaki farkı anlarsın.
En azından, zincir trigger'ın olur :P

Geri