ne dersiniz c200 uyarmı

temız e200 bulursan kedı göz al bence hevesın varsa mersoya ama bundan sonra gıtcen heryerde zengın gösterır cebınde ona göre kalın olması lazım herseye göze al işin şakası:D

E serisi Mercedes'i al derim ama C serisini tavsiye etmem.

muratcım türkiye ile bulgaristan almanya amerikayı kıyaslayamassın ona bakarsan amerikada bin dolar eden araba türkiyede 10 bin dolara satılıyor.. amerikada 4000 dolar eden cavelier di sanırım dodge amerikadaki arkadaşım öyle demişdi türkiyede 40 bin tl.. yani bunu kıyaslama yapamassın almanyada 500-1000 euro eden eski sel kasa mercedesler türkiyede 10-15 bin tl dir..

e kasa c kasa kıyaslanmaz.. çok farklı araçlar farklı kesimlere yaş gurubuna hitap eden araçlar c biraz daha genç spor çizgileri varken e kasa daha orta yaşlarda yönetici sınıfı dediğimiz insanların sürdüğü araçlardır..

Sizin ruh haliniz neye yatıyorsa onu alın derim benim arkadaşım yıllardır c kasa kullanır c alır satar yeni kasası çıkdımı gene c alır e kasa sevmiyor c kasa derli toplu daha sportif diyor.. ama bir arkadaşımda mercedes benim için e kasadan başlar diyor.. yani bu iş tercih meselesi zaten mercedesde ondan bu tipda farklı araçlar üretiyor..

bana sorsan tabiki e kasa..

temız e200 bulursan kedı göz al bence hevesın varsa mersoya ama bundan sonra gıtcen heryerde zengın gösterır cebınde ona göre kalın olması lazım herseye göze al işin şakası:D

bak işin o kısmını düşünmemiştim hiç:kop: ya ben bi resim öğretmeniyim sonuçta, faklı olanı severim diycem ama o da uymaz merso ya, herkeste olan bi araba,
aslında 2001 daewoo nubira vardı bende 3 sene önce cordoba ile takasladım, hala anarım uzun yolda onu, çok tatlı bi seyri vardı onun, bide kaputu boyatınca öndeki armanın deliklerinide macunla kapatmıştı boyacı bende yapıştırma yapmak istemdim, herkeste merak uyandıran bi görüntüsü vardı,,

Farklı araç istiyorsan güzel bir rover al honda motorlu 6.20ti çok memnun kalırsın.

E serisi Mercedes'i al derim ama C serisini tavsiye etmem.

aslında en iyisi 4-5 liraya 230.4 124 kasa bi tane alıp yavaş yavaş uğraşmak ama onada yerim yok, ev çarşı içinde, araba ile uğraşmak değil var olana park yeri bulmak bile büyük sorun,
Avanos'tan müstakil bi ev alırsam(dediğime bakmayın o da ya emekli olunca yada sayısalda parayı bulunca) garajı falan olan, o zaman keyfine bitane 230.4 düşünürüm, bu arada tokat takine takas teklifi yolladım bakalım anlaşabilecekmiyiz???

sımdı e200 amg lere baktım benımde hosuma gıdıyor almak sorun degıl önemlı olan yurutebılmek 40 bın ıle 35 bın arası gıdıyor ama o araclara bınmek guzel maddı durum ıyı olması lazım servıse gıtsen o mersoyla geldın para sende bazen arkadaslarım dıyor astra bınıyosun o kadar olsun sanayıde dıyaloklar böyle oluyor bazen astra luks gelıyor kardesım:D

Farklı araç istiyorsan güzel bir rover al honda motorlu 6.20ti çok memnun kalırsın.

güzel araba ama, nevşehir gibi küçük şehirlerde yorar adamı, en ufak bi tıkırtıda direk Kayseri ye yollar ustalar, sonrası malum, ya çıkmacı yada ateş pahası ithal ettiğini söyleyen yedek parçacı,
Bu arada arkadaşlar benim niyetim farklı yada yaygın olmayan bi araba almak değil, sadece mersedes ile ilgili fikirlerinizi almak, bu arada belirteyim düşünceleriniz benim için önemli ve yol göstericidir... ama sonuçta mersedestende hevesimi almak isterim o ayrı,

şu an itibariyle C200 den vazgeçmiş durumdayım, E200 üzerinde yoğunlaştım diyebilirim,,

sımdı e200 amg lere baktım benımde hosuma gıdıyor almak sorun degıl önemlı olan yurutebılmek 40 bın ıle 35 bın arası gıdıyor ama o araclara bınmek guzel maddı durum ıyı olması lazım servıse gıtsen o mersoyla geldın para sende bazen arkadaslarım dıyor astra bınıyosun o kadar olsun sanayıde dıyaloklar böyle oluyor bazen astra luks gelıyor kardesım:D

bu ülkede araba almak sorun değil.. çekersin kredi alırsın her türlü arabayı.

önemli olan yürütebilmek..

kasko+trafik+vergisi+bakımı+diğer ekstra giderleri yakıtı katmıyroum bile bu giderlere o zaten zorunlu..

bu ülkede 30 bin tl ye araba alırsın ama öyle araçlar vardırki yıllık yukardaki bahsettiğim giderleri 4-5 bin tl yi buluyor yani araç sizde 3 yıl falan kalsa giderleri yarı fiyatını buluyor..

ama bunu algılıycak ibr zihniyet yok bizim halkımızda

ucuz bari para değil al gitsin zihniyet bu ötesini düşünmek yok biri gelip arkadan sonra vurur tamponu 3 bin tl nee bu arabanın fiyatı zaten 15 bin tl derler ben bu tip eğitim görmüş ama kişisel cehaletini giderememiş o kadar çok insanla karşılaşdımki..

Geri