Önce Aslan Şimdi Black Thunder ;)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan msm89
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
çok teşekkürler arkadaşlar hep birlikte kazasız belasız kullanalım araçlarımızı İNŞALLAH ;) çok sağolun iyi dilekleriniz için ;)
uğur kardeşim 24 ünde burda olucakmısın sen bi aksilik olmazsa katılıcam ama ?

Malesef kardeşim ya :( 26sında sınavlar başlıyo.

neyse kardeşim sınavların iyi geçsinde hayırlısıyla yazın görüşürüz artık, bi kalkamadık 2.0 turboları tokatlayan Bafiyle gelde bi kalkalım :) :) :)

Hehehe ;) İnşallah kardeşim. Şu okulu bitireyim başka bişey istemiyorum. Yazın gelirim kalkarız ;) O zamana kısmetse bende chiplenirim.

mustafa abi aracını ayın aracındada gördüm tam bana hitap eder şekilde yapmışsın bir opc tampon birde insignia turbo egzoz çıkışından yapsan mükemmel olur bu araç. kim bilir belki 2 sene sonra ehliyet aldıımda aracın duruyorsa talip olurum:D

sen chipsizde geçiyosun uğur turboları yaa :) şaka bi yana tamam kardeşim hayırlısıyla bitirde okulu ama okulu çok arıycaksın ben çok arıyorum ocakta bitti benimde bitsin bitsin diye yandık tutuştuk ama şimdi fena :)

saol emirhan kardeşim teşekkür ederim ya ben açıkçası orjinal taraftarıyım opc bence 4 kapıya pek gitmiyo sırıtıyor gibime geliyo bide ben opc taksam hergün kırarım onun altını şimdi öndeki koruma yerleri süpürüyor yani :)
ama egzos konusunda haklısın hks takmayı düşünüyorum sağlı sollu ama daha kısmet olmadı ;)

Maşallah, allah kaza bela vermesin. Jantlar çok iyi olmuş.

Çok teşekkürler sağolun ;) ALLAH cümlemize kaza bela vermesin ;)

Burak kardeşim çok çok teşekkür ederim evet siyah hakkaten bi başka güzel bide kirlenmese :)
jantlar 3 aplikasyonlu bi jant 5 x110 5x112 vede 5 x 114.3 e uyabiliyor orjinal 16 jantlardan daha hafif vede açıkçası hiç performans kaybı yaşamadım sadece çukurlarla yaşamaya alışıyosun zamanla ;) jantlar Tr'de yok şu an için ama geldiği gibi haber vericem ;)[/quote]

valla normalde çok kollu jantlar pek gitmiyo gibime gelirdi bizim arabalarda ama sende süper durmuş malum 5x110 bulmakta zor piyasada gelince haber verirsen çok iyi olur fiyat uygunsa düşünebilirim senin jantlardan.

Geri