Önce Aslan Şimdi Black Thunder ;)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan msm89
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tabiiki hemen haber vericem kardeşim ben sana bu arada, Can beyin gösterdiği jantlar vardı (rs4 jantları benzeri) açıkçası ben bunları almasam ya onu yada orjinal replica alırdım ;)

maşalla güle güle kullanın.yanlış hatırlamıosam msd 50 yi her bakırköye gittiğimde görüodum doğrumu?:D

maşallah allah kaza bela ceza göstermesin

Maşallah ikiside enfes araçların..MSD yi sürekli görüyorum imrendiğim bir araçtı :)

çok teşekkürler ALLAH cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etsin ;)
evet togay kardeşim eylül ekim den beri araç bakırköy civarlarında yeni sahibinde ama hiç bi değişiklik yok ;)
sağolasın emrecim bende senin lacivertin çufuna hastaydım sırf senin yüzünden taktırıcaktım bov, fena çufluyodu senin eski araç :) :) senin opc yi daha görmek kısmet olmadı ama kazasız belasız kullan kardeşim opelin en güzel opc si sende ;)

saol emirhan kardeşim teşekkür ederim ya ben açıkçası orjinal taraftarıyım opc bence 4 kapıya pek gitmiyo sırıtıyor gibime geliyo bide ben opc taksam hergün kırarım onun altını şimdi öndeki koruma yerleri süpürüyor yani :)
ama egzos konusunda haklısın hks takmayı düşünüyorum sağlı sollu ama daha kısmet olmadı ;)

Bence sakın öyle birşey yapma..Bu kadar sade bir araca iki adet HKS yakışmaz diye düşünüyorum...Bende olsa araç yapacagım tek egzoz,tek boru çift çıkış Supersprint takmak olurdu.Aşağıdaki resimdeki gibi birşey daha estetik olacaktır diye düşünüyorum.

30695.jpg

çok teşekkürler ALLAH cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etsin ;)
evet togay kardeşim eylül ekim den beri araç bakırköy civarlarında yeni sahibinde ama hiç bi değişiklik yok ;)
sağolasın emrecim bende senin lacivertin çufuna hastaydım sırf senin yüzünden taktırıcaktım bov, fena çufluyodu senin eski araç :) :) senin opc yi daha görmek kısmet olmadı ama kazasız belasız kullan kardeşim opelin en güzel opc si sende ;)

Teşekkür ederim tekrardan kardeşim :)BoVu bilsem verirdim sana,Barann adlı arkadaşımızda şu an :)

sernes

güzelmil hakketen hayırlı uğurlu olsun
çok teşekkürler sağolun ;)

Ghent
Bence sakın öyle birşey yapma..Bu kadar sade bir araca iki adet HKS yakışmaz diye düşünüyorum...Bende olsa araç yapacagım tek egzoz,tek boru çift çıkış Supersprint takmak olurdu.Aşağıdaki resimdeki gibi birşey daha estetik olacaktır diye düşünüyorum.

Benimde aynen ikilemde kaldğım buydu işte emre :) bende başından beri çift çıkış supersprint düşünüyorum geçen bi arkadaşım aklıma soktu hks fikrini ama %99 tek boru çift çıkış supersprint olucak ;)

Ghent
Teşekkür ederim tekrardan kardeşim :)BoVu bilsem verirdim sana,Barann adlı arkadaşımızda şu an :)

Sağolasın kardeşim düşünmen yeter ;)

Çok güzel, sade ve çok şık.. Sizi geçenlerde Maslak yönünüde gördüm sabah hatta kendi kendime h kasaya en uygun modifiye çok kollu jant ve yay demiştim..

Güzel günlerde kullanın.

iki araba da çok güzel kaza bela yüzü görmez inş....

Geri