Önce Aslan Şimdi Black Thunder ;)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan msm89
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
iceboy_003Çok güzel, sade ve çok şık.. Sizi geçenlerde Maslak yönünüde gördüm sabah hatta kendi kendime h kasaya en uygun modifiye çok kollu jant ve yay demiştim..

Güzel günlerde kullanın.

Çok teşekkür ederim Efe kardeşim çok sağolasın ;) doğrudur çünkü maslakta çalışmaktayım bi daha bende dikkat edicem ngg 75 e selamlaşalım ;)

dewilking08iki araba da çok güzel kaza bela yüzü görmez inş....

Çok teşekkürler sağolun iyi dilekleriniz için ayrıca teşekkürler ALLAH cümlemize kaza bela yüzü göstermesin ;)

kardesım fotolar ıcın tesekkur ederım jantlar cok hos gule gule kullan kazasız belasız:D

img4353zfr.jpg

çok teşekkürler mert kardeşim güzel çekilmiş fotoları pazar akşamı kısmetse koyucam ;) cümleten kazasız belasız sürüşler ;)

emir748maşallah çok güzel araç allah kaza bela vermesin

Çok teşekkürler emir kardeşim ALLAH cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etsin ;)

Erbaykardesm maşallahı war allah kaza bela vermesn.. jantlar cuk dıe oturmus gercekten :))

Sağolasın ergün kardeşim ALLAH cümlemize kazasız belasız sürüşler nasip etsin ;)
senin aracınında MAŞALLAHI var ALLAH kazalardan belalardan esirgesin :) :)

AMİNNN kardeşim AMİN :) :)

Mustafa, Maşallah diyorum çok güzel olmuş aracın, emeklerine değmiş doğrusu. Bu tarz jantı ilk defa senin aracında gördüm (astra için konuşuyorum) böyle güzel duracağını düşünmezdim. Kazasız belasız...

Çok teşekkür ederim Buğra kardeşim iyi dileklerin içinde ayrıca sağol ;) bu jantın 3 ay peşinden koştum ciddi anlamda anamı ağlattı alana kadar :) :) ama gerçekten sonunda değdi ve çok güzel durdu ;)
bu arada sen uzun yola flan gdyorum ondan takmıyorum jant demiştin takıcak olursan beyaz jant ara bence kenarı gri ofsetli çok güzel jantlar var senin aracında süper durucağına eminim ;) ;)

Uzun yol yaptığımdan değil aslında, gidip geldiğim yol Kırıkkale-Ankara yolu, aslında yol denemeye bin şahit ister. Hep yama hep çukur. O yol arabayı harap etmesin diye takmıyordum şimdiye kadar. Kısmetse bu yaz bitecek o yolculuk. Ondan sonra inşallah. Jant ararken tavsiyeni de mutlaka dikkate alacağım.

Geri