Opel Astra Classic III 1.3 cdti manule mi ? easytronik mi?

cihadbalci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra Classic III 1.3 cdti easytronik 1-2 gün boyunca kullandım. Araç çok hoşuma gitti ama kalkışlarda araç biraz hantal kalıyor. Performans arabası değil sonuçta ama merak ettiğim manuellerde de aynı şekilde mi? 2sinide tecrübe etmiş arkaşlar bilgi verirse çok sevinirim. bu ay içinde almayı düşünüyorum. Aldığım fiyatlar nasıl manuel 35.800 easytronik 38.200..

UuR__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Easytronıc'ler Sakın Kullanım İçindir Ama Bıraz Daha Seri Kullanmak Istersenız Manuel Önerırım 1.3 CDTI'lardaki Torkla Beraber Daha Seri Olur Yanı Easytronıge göre

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PERFORMANS olarak hiçbir fark yok, kullanım olarak da manuel'i çok seven ve vazgeçemeyen arkadaşlar var tabii ki.

Benim bu konudaki görüşüm şu:

Uzaktan kumanda aleti varken, yok abi ben kalkıp televizyonun üzerindeki düğmelerle kanal değiştirmeyi daha çok seviyorum demek gibi bişeydir manuel vites kullanma arzusu...

Fiyat olarak da aracı cuma günü teslim alacağım ve full dizel easytronic aracımı 38.500 TL'ye aldım...

cihadbalci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cevaplar için teşekkür ederim. Fiyatla ilgili ise başka bir bayiden fiyat aldım. Manuel 35.200 Easytronik 37.900..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 3 gündr kullandığınızı ve hoşunuza gittiğini belirtmişsiniz o zaman karşılaştırma yapıp kafanızı karıştırmayın hem artık diel araç seçenekleri çok ama dizel otmatik bu sınıfta adam akıllı corolla ve astrada var

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
PERFORMANS olarak hiçbir fark yok, kullanım olarak da manuel'i çok seven ve vazgeçemeyen arkadaşlar var tabii ki.

Benim bu konudaki görüşüm şu:

Uzaktan kumanda aleti varken, yok abi ben kalkıp televizyonun üzerindeki düğmelerle kanal değiştirmeyi daha çok seviyorum demek gibi bişeydir manuel vites kullanma arzusu...

Fiyat olarak da aracı cuma günü teslim alacağım ve full dizel easytronic aracımı 38.500 TL'ye aldım...
eger kumandadan daha hızlı davranabılseydım manule degıstırırdım kanalları efkancım :)

gtrstfzt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
efkancım verdiğin örnek olmamış tv kumandası ile bunun alakası yok otomatik vitesin avantajı şehir içi trafiktedir ama 6 ileri vites manuel araç kullanmanın tadıda ayrıdır :D ayrıca aldığınız fiyat bence mükemmel :)

Son düzenleme:

Efkan ATALAY

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla hocam 6 ileri şanzıman passat kullandım ama amelelikten başka hiçbir zevkini göremedim açıkçası...