Opel Astra Hantal !

simdik focusa binmesek diyecemki focusa bak sanki mercedes, arkadas o arabadan kurtuldugum gune sukur ediyorum... araba motordan ibaret degildir...

bazıları focus un yol tutusu daha ıyı felan dıyordu buyursun ızlesın ıste vıdeoyu , astram var dıye demıyorum astrayı satsam genede savunurum astranın yol tututsunu

bazıları focus un yol tutusu daha ıyı felan dıyordu buyursun ızlesın ıste vıdeoyu , astram var dıye demıyorum astrayı satsam genede savunurum astranın yol tututsunu
yanlış anlamışsın. videoda aradaki motor gücüne rağmen focusun yol tutuşuyla farkı kapattığından bahsedilyor ama..

virajları arttıralım o zaman.. buradaki astra nın da motoru daha güçlü

http://www.youtube.com/watch?v=zSfvL3oajF0

kadın manyak ama haa dimi :):):)
kadın aşmış kendini yaw hem konuşyor hem yılan gibi virajlarda deli gibi araba süryor.. elini kolunu kaldıryor:)
biz trafikte koltuğu en öne dayamış göbeğini direksiyona yaslamış, , sağ şeritte 50 ile giden kadınlara alışmışız

Son düzenleme:
kadın aşmış kendini yaw hem konuşyor hem yılan gibi virajlarda deli gibi araba süryor.. elini kolunu kaldıryor:)
biz trafikte koltuğu en öne dayamış göbeğini direksiyona yaslamış, , sağ şeritte 50 ile giden kadınlara alışmışız

sağ şeritte giden kadına canım feda :) ankara'da en sol şeritten gidiyorlar 50-60 ile..

Herkezin dikkatini sese cekmek isterim....
adam astra icinde konusurken iyi dinleyin ve altdan sarin forda getirin dinleyin....bu yeter benim icin astra secmeye :D

Herkezin dikkatini sese cekmek isterim....
adam astra icinde konusurken iyi dinleyin ve altdan sarin forda getirin dinleyin....bu yeter benim icin astra secmeye :D

o paraya alınacak güzel araçlardan astra-h 1.3 cdti.. sessiz az yakıyor konforlu görünüm güzel sadece eksiği performansta onada katlanacak kişiler tercih ediyor zaten,

fakat benzinli seride Cruze ile aynı fiyat olması biraz şanssız yanı..

fordun plastikleri astrayla kıyas edince bi garip geliyor insana..

ama bu kadar polemik yaratıyorsa örneğin bir golf tsi 140 gibi genel geçer olumlu görüş alan araç olmadığı açık.. binen memnun göründüğü kadarıyla genelde kullanıcı olmayanlar yorum yapıyorlar :D

Geri