Opel Astra Hantal !

yazılanları okudum da sahibinden com da astra dizel 1.7 satan biri vardı h kasa, bu sene sonu kampanyasından bende araç almak için gittigimde bole bi motorun daha uretılmedıgını soledıler bazı markalarda daha hafıf araçlarda bile 1.5 motor varken bole bı kasaya 1.3 bence az ben tercihimi gene 1.6 115 bg benzinden yana kullandım g kasa dan sonra h kasa komforlu ama alışma suresındeyım 3. vites fazla zorlamadan 130 çok rahat

arkdaşlar 1,6 turboyla isranbula gittim geldim keyifli bir sürüştü. geçen ablamın sıfır aldığı 1,3 astra yı daha 850km de istanbuldan getirdim. araç ortalama 160 km süratle otobanda ortalama 200km le süratle seyrettim. tepkime çok hoşuma gitti, konfor güzel, süratlenme evet 1 ve 2 viteste biraz ağır ama süratlenme ivmelenme güzel. benim anlamadığım bu arabaya hantal diyen ne bekliyor araçtan. 1,6 180hp gibi olamaz zaten kıyaslanmaz. ama sınıfında 1 numara araç ben turbo kullanıcısı olarak çok beğendim. kullanan arkadaşların içi rahat olsun çok güzel araç.

ben de arkadaşımın 2010 model astra 1.3 cdti aracını kullandım..bende 1.6 astra g var.
şehir içi kullandım 3.vitese kadar çıkabildim araç ile,1. ve 2. viteslerde korktum arabadan gitmiyor resmen!! benim astra g canavar ona bakarak..gerçekten nedendir bilemiyorum ama hiç beğenmedim o tepkilerini aracın..Sanırım 3 vitesten sonra açılıyor araba,hele hele turbo açtığında keyifli bi sürüşü olsa gerek,ama 1 ve 2 de aynı traktör yemin ederim...

ben bes sanıyede en fazla ucuncu vıtese cıkarak 100 u buluyorum.... inanılası gelmıyor belkı ama oyle

Arkadaş demiş ama inanası gelmiyor insanın diye :D Belliki kendide inanmamış yada arkadaş her üç saniyeyi bir saniye sayıyor, cool yaşıyor diyebiliriz.(Affına sığınarak latife yaptık biraz) :)

Geri