Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
teşekkürler verdiğin bilgi için.Vazgeçtim taktırmaktan

Bende düşünüyodum iyi oldu..

Gençler;

Akıllıca davranmış oldunuz. Sanayide bir ağız vardır. Derler ki, olumsuz olsa yarış arabalarına takmazlardı :eek: veya arkayı bastırır virajda sağlam tutunursunuz. :eek:
Bu işler hesap kitap işidir. En ufak bir faydası olsa 3 kuruşluk bir eki düşünmeden takardı fabrika... İçiniz rahat olsun doğru karar verdiniz.

Gençler;

Akıllıca davranmış oldunuz. Sanayide bir ağız vardır. Derler ki, olumsuz olsa yarış arabalarına takmazlardı :eek: veya arkayı bastırır virajda sağlam tutunursunuz. :eek:
Bu işler hesap kitap işidir. En ufak bir faydası olsa 3 kuruşluk bir eki düşünmeden takardı fabrika... İçiniz rahat olsun doğru karar verdiniz.

Öyle tabikide görünümüde güzel...:)

111.Yıl yerine enjoy plus geldiya galiba ondan bahsediyor bir önceki listedeki fiyatları tam hatırlamıyorum ama artmış galiba dediğiniz gibi 39-40 falan hatırlıodum en pahalısını enjoy plusda sadece 111.yıldaki ekstralar kaldırıldıysa ben epey kardayım 38 e almıştım..

Astra Sedan 1.6i 16V - 115 HP Enjoy 36.443
Astra Sedan 1.6i 16V - 115 HP Easytronic Enjoy 38.974
Astra Sedan 1.3 CDTi Dizel - 90 HP Enjoy 41.048
Astra Sedan 1.6i 16V - 115 HP Enjoy Plus 39.214
Astra Sedan 1.6i 16V - 115 HP Easytronic Enjoy Plus 41.744

Astra Sedan 1.3 CDTi Dizel - 90 HP Enjoy Plus 42.719

Son düzenleme:
Ben 2009 enjoy elegance paket metalik farki falan 35.5 a almistim ötv indirimi zamaninda fiyat ucmus hakikaten

Aman artsın fiyatlar.. 50 ye doğru koşar inşallah....

En garibime giden şu ki, önüne gelen "bu arabaya bu kadar para verilir mi !?" vs gibi soru soruyor.. Benim işyerime komşu taxi durağındakiler 2 günde bir bunu soruyordu. En sonunda durakta bir çay ısmarlayın anlatayım dedim.
Memnuniyetle kabul ettiler..

Ben de soruya soru ile cevap verdim. "Peki dizel, az yakan, konforlu, sessiz, donanımlı, güvenlik sistemi üst düzey ve bu fiyata ne almamı önerirsiniz ?"

Sessizlik oldu. Abi bir sürü araba var dediler..

iyi de marka-model söyleyin dedim...

Tatminkar bir cevap alamadım..

Yani zam da yapsalar bu arabalar satar arkadaşlar. Zam bize yarıyor, arabaların değeri artıyor. Son 1 ayda Altın %1 kaybettirdi , Dolar %1 kazandırdı, Euro %2 kazandırdı Opel %7 kazandırdı.. En karlısı biziz gerisi hikaye...

Geri