Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
merhabalar 1 hafta önce 2000 cd g kasa sedan opel aldım.aracım sade sadece film var camlarda.benaracı abartı modifiyeli sevmem,sade ve şik olmalı.bunun için aracımın bağaj kapağına karbonfiber deniyoror yanlış bilmiyosam spoyler taktırmayı düşünüyorum.yanlız hiç sedanlarda görmedim,benim modelde olanlarda.aracına taktıran varsa resmini gönderebilirmi.örnek olark başka modeldeki spoyleri ekledim.bilgi verirseniz sevinirim

http://www.google.com.tr/imgres?img...age=3&ndsp=14&ved=1t:429,r:5,s:27&tx=27&ty=76

Tavsiye etmem. Kesinlikle Aerodinamik bütünlüğü etkiler, yakıt tüketiminizi artırır ve iyi yapılmaz ise arada kalan nem sebebi ile o bölgeden başlayan paslanmaya yol açar.

herkese iyi akşamlar bazı araçlarda görüyorum gid ekran var ve iki veya üç menüden oluyor. bizim ekranların da böyle bir özelliği var mı?

herkese iyi akşamlar bazı araçlarda görüyorum gid ekran var ve iki veya üç menüden oluyor. bizim ekranların da böyle bir özelliği var mı?

2007 2008 cosmo larinda ekrani gid onlarda lastik basinci gibi ekstra bilgilerde oluyo . Bence yazilimdan kaynaklaniyo birde teypten sanirim . Mesela telefon ozellikli teyplerde gid ekranda telefon menusu var

Arkadaslar bir arkadasim bizim araclardan hb yada sedan dizel almak istiyor . Ben olumlu yonde tavsiyede bulundum al ben memnunum dedim. Ama sanayide birkac kisiye sormus , alma 1,3 dizel astralar cok problem cikariyo demis . Aramizda dizel motorla ilgili bas agritan sorun yasayan varmi ??? Yoksa onuda astraci yapalim aramiza katilsin ;)

Arkadaslar bir arkadasim bizim araclardan hb yada sedan dizel almak istiyor . Ben olumlu yonde tavsiyede bulundum al ben memnunum dedim. Ama sanayide birkac kisiye sormus , alma 1,3 dizel astralar cok problem cikariyo demis . Aramizda dizel motorla ilgili bas agritan sorun yasayan varmi ??? Yoksa onuda astraci yapalim aramiza katilsin ;)

Aracın en büyük problemi bilir-bilmez kişilerin "bu arabalar çok sorun çıkarıyor" diye atıp-tutması. :D

Ne sorun çıkarıyormuş forumda uzun süredir aktifim hiç 1.3 CDTI yla sanayilik olan görmedim:) yada benmi gözden kaçırdım..:D

Geri