Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Satmayı düşünüyordum ilan falan açtım 7 kişi aradı 35 falan veriyorlar ama vazgeçtim gibi ilanı pasife aldım kıyamıyorum bende arabama satarsam küçük birşeyler düşünüyordum bayanın kullanımına kolay olabilcek otomatik birşeyler ama bundanda vazgeçemiyorum sizde km çok olmadığı sürece satarsınız 34-35 e ben 38 e aldım 2009 9200km 35-36 aralığında satabiliyorum talip varda benim kafa karışık 7 ciddi talip var şuan..
herkese iyi geceler. almayı düşündüğün küçük araçlardan aynı tadı alabileceğini düşünmüyorum... ama bayanın da kullanabileceği araç alayım diyosan o başka... araçların fiyatları çok arttı satmayı düşünüyosun şimdi sat. daha sonra bekleyip bu fiyatlara müşteri bulamayabilirsin...

herkese iyi geceler. almayı düşündüğün küçük araçlardan aynı tadı alabileceğini düşünmüyorum... ama bayanın da kullanabileceği araç alayım diyosan o başka... araçların fiyatları çok arttı satmayı düşünüyosun şimdi sat. daha sonra bekleyip bu fiyatlara müşteri bulamayabilirsin...

Ben vazgeçtim galiba:)

bu aracı bayan kullanamaz diye bir şey yok ki..benim aracı ikimizde kullanıyoruz..tabi karar senin...

Arkadaslar Benimki enjoy elegance paket . Ruhsatta enjoy yaziyo. İzmire gittigimde servisteki eleganc yazmasi gerekiyo dedi kimileri farketmez diyo kafami kurcaladi. Bilgisi olan var mi bu konuda???

Arkadaslar Benimki enjoy elegance paket . Ruhsatta enjoy yaziyo. İzmire gittigimde servisteki eleganc yazmasi gerekiyo dedi kimileri farketmez diyo kafami kurcaladi. Bilgisi olan var mi bu konuda???

Enjoy yazması önemli değil kardeş.. Plus donanımı varsa takma kafana...

Geri