Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Artık LPG yorum ve tavsiyelerini sadece Sedan garajında bir de Corsa'm olduğu için Corsa Team'de yazacağım.

Garantiniz sürüyor ise, ve devam etsin istiyorsanız fazla bir alternatifiniz yok. Ama eğer garanti bitti ise değişik markalardan araştırabilirsiniz..

Evet sedancılar içinde faydalı olur ama gördüğüm kadarıyla çoğunluk dizel alıyor günde 10 sedan ve fazlası rahat görüyorum..

Arkadaşlar,

Benim Astrayı (1.3 cdti) ilk aldığımdan beri kontak açılıp marşa basmadan önce ışıkların sönmesini bekliyorum. Eskiden Isıtma ve Servis ışıkları sönerdi ancak şimdi farkettim ki servis ışığı (sarı renk ve üzerinde cıvata anahtarı olan) artık ne kadar beklersem bekleyeyim sönmüyor ve ancak marşa basıp araba çalıştıktan sonra sönüyor. Bu durum hakkında yorumu olan var mı?

Arkadaslar aramızda Denizli yetkili bayi servise giden varmi ? Karşılama ilgi alaka nasıl bilen ?

Arkadaşlar,

Benim Astrayı (1.3 cdti) ilk aldığımdan beri kontak açılıp marşa basmadan önce ışıkların sönmesini bekliyorum. Eskiden Isıtma ve Servis ışıkları sönerdi ancak şimdi farkettim ki servis ışığı (sarı renk ve üzerinde cıvata anahtarı olan) artık ne kadar beklersem bekleyeyim sönmüyor ve ancak marşa basıp araba çalıştıktan sonra sönüyor. Bu durum hakkında yorumu olan var mı?

Bende de bir dolu ışık yanıyor, kızdırma dahil pekçoğu marşa basmadan sönüyor, servis ve yağ ışığı marşa bastıktan sonra sönüyor. Akşama bir kontrol edeyim yeniden.

Arkadaslar aramızda Denizli yetkili bayi servise giden varmi ? Karşılama ilgi alaka nasıl bilen ?

yazın Sigmatürk teydim...onlar sadece servis..yetkili servis..birde satış servis olan otomat var sanırım..Yalnız Sigmatürkten çok memnun kaldım..15000 bakımını yaptılar..Gitmezden önce telefonla pazarlık yapmıştım..fiyat uygundu..kullandıkları parçaları falan içeri girip kontrol ettim..orjinal...Adem Bey var orada..Servis Sorumlusu.. ilgili ,iyi bir arkadaş...

Arkadaşlar,

Büyük ihtimal bende olanın aynısı 2-3 kez programla güncellediler düzelti tekrar geri geldi en sonunda şalteri değiştirdiler..

sigma türke gidiyorum,yetkili servistir,iyi bilirim..müşteri memnuniyetine önem veriyorlar..
ayrıca bi yetkili servis daha var,o da otomat.otomat aynı zamanda yetkili satıcı,bu arada sigmatürkün personeli önceden otomat bünyesindeydi,ama resmen kaliteli olanlar ayıklanmış sigmaya transfer olmuş diyebilirim..
otomattan memnun kalan arkadaşa forumlarda rastlamadım,ben hiç gitmedim,memnun oldugum yerı bırakıp otomatı denemedım,tercih edilmiyor..
oradan ancak sıfır araba alınır,o da;kaportacı mekanikçi ve elektronikten anlayan ustanızla giderseniz..saygılar.

Geri