Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Arkadaşlar,

111.yıl benzinli easytronic kullanan arkadaşlara birşey sormak istiyorum.

Araçlarınızın yakıtı ortalama ne kadar yakıyor? Ve sıfır halinde yaktığı benzin kaç binde normal hale geliyor?

Antalyaya gittim geldim sıfırlamadım ama 20 gündür şehir içi kullanıyorum ortalamam 8 litre.

herkese merhabalar bende beyaz 111.yıl 1.3 cdti ile aranızdayım...aracı ankara opis çayyolundan aldım bayramın 2.günü şu an 1200 kmlerde ..araç gerçekten çok güzel 97 model astra f ile başlayan opel yolculuğumuz bayağı bi devam edicek ssanırsam..almadan önce forumlarda okuduğum hantallık vs gibi şikayetler çok keyfi yapılmış gibi geldi bana hem bu kadar ekonomik hemde sağladığı bu ekonomiye göre mümkün olduğunca performaslı forumdaki tüm arkadaşlar araçlarını kazasız belasız gönül rahatlığıyla kullanır inş...

Hayırlı olsun..

Kusura bakmayın şehir dışındaydım çok ilgilenemedim.

hakim gri

bu arada resimleri yağışlar bittikten sonra yükleyeceğim ;)

Önemli değil:)

[Hayırlı olsun..

/QUOTE] teşekkürler darkmagic cümlemize ...

arkadaşlar araç dashboard için temizlik vs malzemeleri önerebilirmisiniz hangi firma vs gibi meguiars ürünlerinden sipariş edip bunlardak kullanmak gibi bir fikrim var...

Aracınız hayırlı olsun. Ben de 2 ay önce aldım. 5000'i devirince daha da çok seveceksiniz arabanızı...
Meugiars'ın ürünleri çok kaliteli ve bence rakipsiz. Hele araç da yeni olunca başka bir ürün düşünmeyin.

Şubatta seni geçmiş olurum. Bende durum iyi şimdilik.. Bagaj kilidimde problem çıktı sadece.. Servise havale edeceğim.

Şubatta seni geçmiş olurum. Bende durum iyi şimdilik.. Bagaj kilidimde problem çıktı sadece.. Servise havale edeceğim.

O birşey değil bagaj kiliti tokasının yeri oynamıştır basit birşey bizde komşuya 111.yıl astra sedan aldıkda ondada oldu hallettik..

Son düzenleme:
Walla insallah oyledir. açma dügmesine basınca seriye takıyor zank! zank! zank! diye pespese 3 acma sesi geliyor. Sonra acıyorum ama kapatabilene askolsun. Alırken arabada en tereddüt ettiğim sey bu anahtarsız acma sistemiydi ve üzülerek görüyorum ki yanılmamışım. Vakit yok servise gidemiyorum...

Son düzenleme:
Geri