Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Arkadaslar bilgi Ekranının çerçevesine silikon sprey kaydı ve yandı kabuk kabuk kalktı . Degistirtmek istiyorum fiyatını bilen varmi ??? Saygılar

arkadaşlar corsa d'lerde hız 15 km'nin üzerine çıkınca kapılar otomatik kitleniyor. astra h'lerde böyle bir özellik var mı? varsa nasıl etkinleştiririz, yoksa bu özelliği ekleme imkanımız var mı?

bu kapı kitleme olayını hırsızlık için eklenen düğmeye manuel olarak bağlanabilir mi ki

tüm opelcilerin yeni yılını kutlarım....sağlık ve mutluluklar getirmesi dileğiyle....

Arkadaslar herkesin yeni yılı kutlu olsun. Uşak'ta oturuyorum ama burdaki yetkili servisten illallah geldi her gittiğimde akla mantığa sığmayacak sorunlar yasıyorum . Aramızda cevre illerde oturan varmi ( Denizli Afyon ...) burlardaki memnun kaldığınız yetkili servisler varmidir ?? Ne olur yardım :(

Arkadaslar herkesin yeni yılı kutlu olsun. Uşak'ta oturuyorum ama burdaki yetkili servisten illallah geldi her gittiğimde akla mantığa sığmayacak sorunlar yasıyorum . Aramızda cevre illerde oturan varmi ( Denizli Afyon ...) burlardaki memnun kaldığınız yetkili servisler varmidir ?? Ne olur yardım :(

geçmiş olsun..

denizli sigmatürk-adem bey...bence iyi bir servis..ilgi memnun edici..

Geri