Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Olay 2 aşamada bitecek.. Aslında AR-GE nin merkezine oturmuş oldum. İlk gün Almanya ile online paralel çalışılıp özel bir test verisi toplandı. Bir değerlendirme daha yapılacak. Çalışma bitince tekrar çağrılacağım. Neticede benim araba sayesinde herkesin sorunu çözülmüş olacak..

Yani araba deney faresi mi oldu:)

Deney faresi değil tabii. Ama en doğru çözüm için gerekli bir veri toplama diyelim. Ben uzun süre otomotiv LPG - CNG sektöründe ARGE yapan bir grubun başındaydım. Bu işler bu şekilde yürür. Aracımı kurcalamıyorlar. Sadece yükte, boşta, sıcakta-soğukta ne tip enjeksiyonlar ürettiğini görüp sorunu tam olarak çözmek istiyorlar. Ben de bu işlere aşina olduğumdan sorunun çözümünü izliyorum, mühendislerle birlikte çalışıyorum. Şanslıyım zira başka bir yerde direkt mazot pompası, basınç sensörleri vs derken arabayı darmadağın ederler ve çözüm de oluşmazdı. Hepimizin faydasına bir sonuç alacağız inşallah, belki de 2011 yazılımının geliştirilmesine katkıda bulunup arabalarımızın performansını artıracağız.

iyi günler arkadaşlar günaydın.
Bana aksusuarla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba.

Deney faresi değil tabii. Ama en doğru çözüm için gerekli bir veri toplama diyelim. Ben uzun süre otomotiv LPG - CNG sektöründe ARGE yapan bir grubun başındaydım. Bu işler bu şekilde yürür. Aracımı kurcalamıyorlar. Sadece yükte, boşta, sıcakta-soğukta ne tip enjeksiyonlar ürettiğini görüp sorunu tam olarak çözmek istiyorlar. Ben de bu işlere aşina olduğumdan sorunun çözümünü izliyorum, mühendislerle birlikte çalışıyorum. Şanslıyım zira başka bir yerde direkt mazot pompası, basınç sensörleri vs derken arabayı darmadağın ederler ve çözüm de oluşmazdı. Hepimizin faydasına bir sonuç alacağız inşallah, belki de 2011 yazılımının geliştirilmesine katkıda bulunup arabalarımızın performansını artıracağız.

Anladım katkılarından dolayı teşekkür ederim birde senin servisinin ismini alabilir miyim belki benimki orayla irtibata geçer baan merkezle iletişim kuracaklarını söylemşlerdi bir hafta önce ama ne onlar aradı ne ben onların araması gerekirdi..

selamun aleyküm arkadşlar izin vaarmı :))

Aleyküm selam hoşgeldin..

iyi günler arkadaşlar günaydın.
Bana aksusuarla ilgili yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı acaba.

Ne gibi bir yardım?

Mesela kutu içi hava filtresi K&N
performans egzosu
uygun fiyatlı amerikan cam filmi

Anladım katkılarından dolayı teşekkür ederim birde senin servisinin ismini alabilir miyim belki benimki orayla irtibata geçer baan merkezle iletişim kuracaklarını söylemşlerdi bir hafta önce ama ne onlar aradı ne ben onların araması gerekirdi..

Tarık zaten aklımdasın. Bu iş çözülür çözülmez sana yöntem ve irtibat kuracağın kişi ismine kadar verecektim. Bunu buradan açık yazacaktım ancak henüz mesele bitmediğinden benim servisin ismini sana özelden yolluyorum. Ancak iş bitmeden irtibat kurmamanı rica edeceğim. Olay biter bitmez ben de buradaki servise senin ismini adresini verip sana ulaşmalarını sağlayacağım..
Bu arada benim servisle tekrar görüştüğümde işin sağlıklı ilerlemesi için izin verirsen senin arabadan da test verisi toplanmasını sağlayabilirim....

Tarık zaten aklımdasın. Bu iş çözülür çözülmez sana yöntem ve irtibat kuracağın kişi ismine kadar verecektim. Bunu buradan açık yazacaktım ancak henüz mesele bitmediğinden benim servisin ismini sana özelden yolluyorum. Ancak iş bitmeden irtibat kurmamanı rica edeceğim. Olay biter bitmez ben de buradaki servise senin ismini adresini verip sana ulaşmalarını sağlayacağım..
Bu arada benim servisle tekrar görüştüğümde işin sağlıklı ilerlemesi için izin verirsen senin arabadan da test verisi toplanmasını sağlayabilirim....

Tamam abi zaten merakımdan sordum olaya yaklaşımları hoşuma gitti merak ettim ismini teşekkür ederim zaten yapmayacağım.Zaten öyle yaparsak burdakine ayıp olur şimdi belli bir muhabbetimiz var sen sorunu öğrenince söylersin bende burda çözüme kavuştururum burdaki serviside kötü durumu düşürmek istemiyorum ;) Şu an için olamayabilir çünkü arabasız geçiremiyecek bir dönemdeyim servisi arayacak vakti bile olaydan 1 hafta sonra buldum:)servise çağırmalarına bile gidemedim. bende gelişme olursa yazarım buraya hele bir arabaya kavuşuyumda..

Herkese selam. Arkadaslar emniyet kemerinin yükseklik ayar mandalindan citir citir ses geliyor sizdede oluyormu? Lütfen yardim

Geri