Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
bende senden öğrendimdi abi hatta teyp açık olması lazımmış ben açamadım diyue servise gittim sizin arabada yoktur o dediler sonra erim dedi teyp i aç diye öle çözdük olayı yoksa sende yok a gelecektik:D

:)Arabanın modelini bilemeyen servis çalışanları var:(

abi bu arada sitede opelin orjinal sitede aksesuar kısmında astra sedan yok gtc var hb var wagon var sedan yok neden acaba sorması yap? bide tigra da yok sitede yada ben bakmayı bilmiyorum

abi bu arada sitede opelin orjinal sitede aksesuar kısmında astra sedan yok gtc var hb var wagon var sedan yok neden acaba sorması yap? bide tigra da yok sitede yada ben bakmayı bilmiyorum

Tigra sıfırı satılmıyor zaten Türkiyede http://www.opel-accessories.com/?country=TR&language=tr ama orda şuan satılmamakta olan arabalarıda göstermişler Gt falanda var sedan neden koymamışlar bilmiyorum ama çoğu donanım uyar..bende spoiler yaptırmak istemiştim servis yok demişti hiç böyle uygulama görmedik sedanlarda vs.

hımmm ben burada 0 tigra gördümdü serviste demekki başka ülkeden geldi burayada abi sınava kaötım ben miras sınavım var 4 de bana başarılar dile kendine iyi bak

:)Arabanın modelini bilemeyen servis çalışanları var:(

Evet gecende Ekran cercevesi ni degistirttim. Aracım elegance paket. Adam bana bu enjoymu yoksa essentialmi diye sordu yuh dedim içimden essential olmadıgı heryerinden belli gövde rengi aynalar v.s . Konsolu sokerlerkende vida falan sökmeden kendine doğru çekmeye çalıştı bununla ilgili sinir bozucu olay yasadım o kadar çokki buraya sığmaz Uşak'a yolunuz düşerse aman burdaki yetkili servise gelmeyin ben karar verdim Denizli'ye gidicem. İyi akşamlar herkese

Evet gecende Ekran cercevesi ni degistirttim. Aracım elegance paket. Adam bana bu enjoymu yoksa essentialmi diye sordu yuh dedim içimden essential olmadıgı heryerinden belli gövde rengi aynalar v.s . Konsolu sokerlerkende vida falan sökmeden kendine doğru çekmeye çalıştı bununla ilgili sinir bozucu olay yasadım o kadar çokki buraya sığmaz Uşak'a yolunuz düşerse aman burdaki yetkili servise gelmeyin ben karar verdim Denizli'ye gidicem. İyi akşamlar herkese

Ne yazıkki böyleleri var..

Merhaba sedancılar bugün fındık yerken taş nerden geldiyse dişlerimle ısırdım kesici dişimin çeyreği kırıldı:(Bunu dolguyla tamamlatabilir miyiz?Dilime batıyor..

Son düzenleme:
Geri