Turbolu araç kullanımı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan kaderaniz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
nadır abı turbo turbodur sonucta sıstem aynı arac turbolu ıse benzınlıde olsa dızelde olsa aynı

Bunu bilmem iyi oldu şahsen konunun açıldığı andan itibaren konuyu takip ediyordum. Malum şimdi hemen hemen her araç da turbo olayı var. Benim araç klasik sistem dur kapa konta :D

Aracı aldığım hafta okulun önünde beklerken arkadaşlar garip garip bakıyorlardı bana. Sonra bir arkadaş neden aracı durdurmadığımı sordu. Ben de dilim döndüğünce açıkladım. Abartısız olarak oradaki 3-4 arkadaş -ki hemen hepsi arabadan anlarlar (!)- çok şaşırdılar. Olmaz öyle şey diye bana çıkıştılar. Ne kadar kıymetli malı var bunun, demişlerdir herhalde... :)

Aracı aldığım hafta okulun önünde beklerken arkadaşlar garip garip bakıyorlardı bana. Sonra bir arkadaş neden aracı durdurmadığımı sordu. Ben de dilim döndüğünce açıkladım. Abartısız olarak oradaki 3-4 arkadaş -ki hemen hepsi arabadan anlarlar (!)- çok şaşırdılar. Olmaz öyle şey diye bana çıkıştılar. Ne kadar kıymetli malı var bunun, demişlerdir herhalde... :)

:) Bende arada beklerim uzun yoldan geldi ve araç fan açmış durum da ise aracının fanı durana kadar kapamam konta fan durur ben kaparım ve aracın başın da tek başıma kalırım :D efil efil hehehehe

ayhan abı bırak desınler kendı aracları bı turbo yerse gorurum ben onları gelırler sana ayhan cım sen nası yapıyodun sabahlarıdamı beklıyoduk dıye fıkır almaya :)
abı sen en mantıklı sıstemı bulmuşşun kendıne bence hıc bı sorunda olusmaz sabah ısıklar sonmeden mars basma bıde hemen kalkma dururkende senın sıstemde dur stop et tamamdır. yagı bakımınıda kontrol ettın mı uzmez senı

Geri