TÜVTÜRK'ün araç muayene sistemi hakkında

bu gün bütün hazırlıklarımı yaptıktan sonra, 94 vectra mla 16:00 civarında ivedik tüvtürk e muayene için gittim ve sıraya girdim..18:00 de sıra bana geldi ve eksiksiz ve kusursuz olarak muayeneden geçtim..sadece motor no sunu bulamamış o kadar temizleyip boyadığım halde..

arkadaşlar mesela bu yılın vergisini ödemedim ve cezalarımda var muayaneden geçemiycekmiyim?bilen varmı

Bir abinin 87 model şahini vardı bizim burada çok zorluk çıkartmışlar yaptıramamış, İstanbul'a K.Çekmece'ye götür orada yaptırabilirsin belki demiş birileri. Muhabbeti geçti tanıdığın varmı diye sordu bana, bende arkadaşı aradım 50 YTL muameleciye verdik araba yerinden kıpırdamadan 2010'a kadar muayenesi yapıldı. Hiç kasmaya gerek yok, bir süre sonra herkes için eskisinden farkı kalmaz bence...

güzel güzel konuşan ağzını yerim be. okudukça gına geliyordu seni okudum ferahladım kardeşim. sırat köprüsünde bile bu kadar eziyet yok ya (inşallah)
benim alanımda işin düşerse ara www.novasist.com

HITMAN´isimli üyeden Alıntı
Bir abinin 87 model şahini vardı bizim burada çok zorluk çıkartmışlar yaptıramamış, İstanbul'a K.Çekmece'ye götür orada yaptırabilirsin belki demiş birileri. Muhabbeti geçti tanıdığın varmı diye sordu bana, bende arkadaşı aradım 50 YTL muameleciye verdik araba yerinden kıpırdamadan 2010'a kadar muayenesi yapıldı. Hiç kasmaya gerek yok, bir süre sonra herkes için eskisinden farkı kalmaz bence...

Küçükçekmece'de bulunan Türk TÜV muayene istasyonu bu satırların arkasında durur mu, yoksa inkar mı eder?

Hayırlı teskereler kardeşim. Yozgat'a hoşgeldin.:pon::pon::pon:

Abartılı olmadığı sürece egzos ucundan çekinmenize hiç gerek yok. Ama egzostan ses geliyorsa aracı muayeneye boş yere götürmeyim. Benim egzos ucu yaklaşık 15x10 cm ebadında elips şeklinde. Ses olayı yok.

benım anlamadıgım olay orgınal m3 unde egsozundan acayıp ses cıkıyor.egsoz yuzde yuz sorun yaratcak mı borla egsoz takmayı dusunuyorum da.

benım anlamadıgım olay orgınal m3 unde egsozundan acayıp ses cıkıyor.egsoz yuzde yuz sorun yaratcak mı borla egsoz takmayı dusunuyorum da.

Ses olduğu sürece araç muayeneden geçmiyor ama geniş egzos çıkış borusu onaysız ise hafif kusurlu olarak geçiyor.

Geri